Chcete si jako první vyzkoušet novou podobu Slunečnice.cz? Přepněte na beta verzi.
×

Různé

Jak vytvořit perfektní portrét?

8. 4.RedakceRůzné

Toužíte po profesionálním portrétu, kterým byste se mohli prezentovat před ostatními? S jeho tvorbou z běžných fotografií vám pomůže nástroj Portrait Professional.

Google Chrome zrychlil načítání stránek

22. 3.RedakceRůzné

Prohlížeč Google Chrome 41 obsahuje inovované javascriptové jádro V8, které podporuje script streaming. Načítání stránek se tak zrychlilo až o 10 procent.

Dostaňte adware Superfish ze svého notebooku

5. 3.RedakceRůzné

Společnost Lenovo byla před pár týdny usvědčena z úmyslné instalace adware nazvaného Superfish do prodávaných notebooků. Zbavit se jej můžete pomocí nástroje Super FishRemoval Utility.

2 názory  2 kvalitní

Google Earth Pro je k dispozici zdarma

5. 2.RedakceRůzné

Společnost Google zpřístupnila profesionální verzi svého virtuálního glóbu Google Earth k bezplatnému využití. Doposud byla verze „Pro“ dostupná pouze za poplatek 400 amerických dolarů.

Chcete pěkný portrét?

4. 2.RedakceRůzné

Toužíte po profesionálním portrétu, kterým ohromíte ostatní? Pomocí počítačové retuše můžete vytvořit dokonalou fotografii, na jakou jste zvyklí například z časopisů. Pomůže vám šikovný program.

Podrobné nastavení uživatelských oprávnění

1. 2.RedakceRůzné

Potřebujete na počítači jednotlivým uživatelům omezit dostupnost některých běžně používaných funkcí? Použijte program Advanced Internet Kiosk.

Mějte ve filmech a hudbě pořádek

30. 1.RedakceRůzné

Nemůžete si vzpomenout, kam jste si uložili album vašeho oblíbeného hudebního interpreta, nebo na kterém pevném disku se nachází film, jenž plánujete shlédnout? Pak nastává ten pravý čas pro Media Catalog Studio.

Chcete zaznamenat hovory realizované přes Skype?

25. 1.RedakceRůzné

Používáte Skype a rádi byste si občas nějaký hovor zaznamenali pro jeho pozdější poslech? Pak právě vám je určena aplikace TalkHelper. Ta umožňuje nahrávání audio i video hovorů.

Šťastné prožití svátků vánočních

23. 12. 2014RedakceRůzné

Rok se s rokem sešel a Vánoce jsou opět tady. Slunečnice.cz přeje všem svým uživatelům klidné, šťastně prožité a ničím nerušené svátky vánoční, mnoho dárečků pod stromečkem a velkou porci životní pohody.

Stáhněte si vánoční 3D spořič obrazovky

14. 12. 2014RedakceRůzné

Vánoční atmosféra je přítomná všude kolem nás. Pokud si ji chcete připomenout také při práci na počítači, pak právě vám je určený spořič obrazovky 3D Christmas Fireplace Screensaver.

Programy ke stažení jsou na Slunečnici bez virů a spyware. Naše uživatele chrání Clam AntiVirus. Clam AntiVirus