Windows

Jaký je váš názor na Windows 10?

8. 10.RedakceWindows

Společnost Microsoft zpřístupnila široké veřejnosti ke stažení zkušební variantu připravovaného operačního systému Windows 10. Těšíte se na nový systém? Jak pohlížíte na novinky, které přináší?

18 názorů  18 kvalitních

Uživatelé původních Windows 8.1 zůstanou bez aktualizací

10. 6.RedakceWindows

Společnost Microsoft v úterý vydává další sadu záplat pro své produkty. Opraví nedostatky ve Windows, Office, Lync a mimo jiné i kritickou chybu webového prohlížeče Internet Explorer. Uživatelé Windows 8.1 bez velké jarní aktualizace se však oprav nedočkají.

Lidé se nechtějí vzdát Windows XP

26. 4.RedakceWindows

Navzdory ukončení bezplatné podpory Windows XP celosvětově tento operační systém stále používá nezanedbatelné množství uživatelů. Podle statistik společnosti Gemius se jen v naší zemi Windows XP zatím odmítlo vzdát přibližně 22 procent internetových surfařů.

3 názory  3 kvalitní

Windows XP dnes definitivně končí

8. 4.RedakceWindows

Dnešním dnem se uzavírá jedna velká epocha počítačové historie. Společnost Microsoft totiž končí s podporou svého legendárního operačního systému Windows XP. Jaké mají uživatelé možnosti?

Ukončení podpory Windows XP se nezadržitelně blíží

24. 3.RedakcePR článek, Windows

Do ukončení podpory zbývá už jen pár dní. Nečekejte na poslední chvíli a nevystavujte se zbytečnému riziku. Nové verze Windows a Office vám pomohou dělat věci rychleji a bezpečněji.

Stane se z Windows 7 nesmrtelný operační systém?

17. 2.RedakceWindows, Různé

Současný operační systém Windows 8, respektive Windows 8.1, rozděluje uživatele na dva tábory. Jedni vítají dlaždicové prostředí s otevřenou náručí a chválí si dotykové ovládání, druzí naopak nemohou současnému systému přijít na chuť. Konzervativní uživatelé zůstávají věrní Windows 7 a výrobci počítačů se jim snaží vyjít vstříc. Jak dlouho ještě budou moci sedmičky na své počítače předinstalovávat?

5 názorů  5 kvalitních

Vraťte do Windows 8 tlačítko Start

27. 12. 2012Ondřej ŠpulákWindows

Nejnovější operační systém od Microsoftu disponuje jak novým prostředím Metro, tak i klasickým desktopovým rozhraním, z něhož však zmizelo tlačítko Start. Šikovná Aplikace vám jej vrátí zpět.

1 názor  1 kvalitní

Začal prodej Windows 8

26. 10. 2012Ondřej ŠpulákWindows

Společnost Microsoft zahájila prodej nejnovější verze svého operačního systému. Jaké verze Windows 8 jsou k dispozici?

Vyzkoušejte finální Windows 8

20. 8. 2012Ondřej ŠpulákWindows

Společnost Microsoft nabídla uživatelům možnost vyzkoušet si finální verzi nejnovějšího operačního systému Windows 8, jehož prodej již zanedlouho začne.

Vyzkoušejte další testovací verzi Windows 8

4. 6. 2012Ondřej ŠpulákWindows

Microsoft vydal další veřejnou ukázkovou verzi připravovaného operačního systému Windows 8. Současně také zveřejnil podmínky pro získání cenově zvýhodněného upgradu z předchozích verzí Windows.

Programy ke stažení jsou na Slunečnici bez virů a spyware. Naše uživatele chrání Clam AntiVirus. Clam AntiVirus