Chcete si jako první vyzkoušet novou podobu Slunečnice.cz? Přepněte na beta verzi.
×

Snazší zápis HTML kódu pro každého

Ondřej Špulák – 21. 5. 2012

Vytváříte webové stránky a chcete mít plnou kontrolu nad zápisem jejich HTML kódu? Pak použijte program HTML editor Yugie, který vám v nejvyšší možné míře pomůže.

Nálepky
  1. internet

Pokud jste se rozhodli pro tvorbu webových stránek formou ručního zápisu HTML kódu, pak jistě oceníte nástroj, který přípravu stránek urychlí a vykoná za vás rutinní a neustále se opakující operace. Tímto propracovaným nástrojem, nabízejícím velké množství nejrůznějších funkcí, je program HTML editor Yugie. Uživatelům nabízí například automatické vkládání ukončovacího tagu u párových značek, nebo tvorbu tabulek a rámů. Pomůže vám i s přípravou klikacích map, nebo CSS layoutů. Pokud navíc chcete na svých stránkách používat skripty, pak i v tomto případě vám může být HTML editor Yugie vítaným pomocníkem. Nabízí totiž tvorbu PHP skriptů a JavaScriptu.

Mezi přednosti programu patří ověření validnosti HTML, XHTML, CSS, XML a PHP skriptů. HTML editor Yugie navíc disponuje našeptávačem, který se za každé situace snaží nalézt nejvhodnější řešení a toto řešení následně uživateli navrhne. Vaše výtvory si můžete prohlédnout buď v integrovaném prohlížeči, nebo v klasických webových browserech, čímž lze rychle odhalit chyby ve vykreslování vašich stránek.

HTML editor Yugie

Názory        

Zaujalo vás téma? Máte k němu co říct? Přidejte svůj názor.

Sledování názorů

Zasílání upozornění na nové názory je dostupné jen registrovaným uživatelům.

Prosím, přihlašte se a nebo se zaregistrujte.

Přehled názorů

K článku zatím nebyl přidán žádný názor. Přidejte svůj názor jako první.

Programy ke stažení jsou na Slunečnici bez virů a spyware. Naše uživatele chrání Clam AntiVirus. Clam AntiVirus