×

Stahujte finální Total Commander 8

Ondřej Špulák – 25. 5. 2012

Byla uvolněna finální verze osmé generace souborového manažeru Total Commander, přinášející celou řadu novinek a změn. Na co se můžete těšit?

Nálepky
  1. správci souborů

Uživatelé se dočkali vydání finální verze osmé generace oblíbeného souborového manažeru Total Commander, nabízejícího komfortní práci se soubory a složkami. Nová řada programu rozšiřuje současnou vysokou funkčnost a využitelnost, na kterou jsme u tohoto programu zvyklí. Zřejmě nejdůležitější novinkou, po níž uživatelé dlouhou dobu volali, je plnohodnotná 64bitová verze Total Commanderu, přičemž autor nabízí samozřejmě stále i 32bitovou variantu programu. Z hlediska funkčnosti jsme se dočkali v osmé verzi především úpravy prohlížeče Lister. Ten nyní podporuje širší spektrum rastrových formátů. Lister dále dokáže otočit vaše digitální snímky na základě údajů uložených v EXIF datech. Uživatelé by v nové verzi programu dále měli pocítit rychleji probíhající kopírování souborů a změny k lepšímu se dočkalo také hromadné přejmenování souborů. Autor programu Christian Ghisler se zaměřil i na vylepšení funkce zajišťující synchronizaci dvou složek.

Total Commander poskytuje možnost komfortní práce se soubory a složkami ve dvou panelech. Nabízí přitom velké množství přidružených funkcí, mezi které patří například integrovaný FTP klient, nebo nástroj pro kompresi a dekompresi souborových archivů. Funkčnost programu lze dále rozšířit pomocí doplňků.

Zdroj: ghisler.com

Názory        

Zaujalo vás téma? Máte k němu co říct? Přidejte svůj názor.

Sledování názorů

Zasílání upozornění na nové názory je dostupné jen registrovaným uživatelům.

Prosím, přihlašte se a nebo se zaregistrujte.

Přehled názorů

K článku zatím nebyl přidán žádný názor. Přidejte svůj názor jako první.

Programy ke stažení jsou na Slunečnici bez virů a spyware. Naše uživatele chrání Clam AntiVirus. Clam AntiVirus