×

Také nechcete číst dvakrát stejný e-mail?

Ondřej Špulák – 8. 6. 2012

Přichází vám do poštovní schránky velké množství e-mailů s totožným obsahem? Pak si můžete nechat duplicitní zprávy automaticky odstraňovat a ušetřit tak mnoho času, který byste nad tříděním e-mailů museli strávit.

Nálepky
  1. internet
  2. komunikace

S automatickým odstraňováním duplicitních e-mailů vám pomůže program Duplicate Email Remover. Jedná se o doplněk pro aplikaci Microsoft Outlook, který roztřídí a následně vymaže totožné zprávy. Ušetří tak nemalé množství času, které byste nad probíráním e-mailů strávili. Program umožňuje jak odstranění duplicitních kopií klasických zpráv, tak i e-mailů označených jako „důležité“. Při vyhledávání a mazání duplicitních zpráv lze navíc nastavit vlastní pravidla.

Aby se nestalo, že Duplicate Email Remover chybně vyhodnotí některý e-mail jako identický s jiným a nenávratně jej smaže, provádí před jeho odstraněním zálohu do zvolené složky. Můžete se tedy vždy sami přesvědčit, zda nebyl některý váš e-mail vytříděn nesprávně. Pokud by se tak skutečně stalo, pak stačí tento e-mail vrátit zpět do doručené pošty či jiné složky. Nežádoucí identické kopie e-mailů pak lze nenávratně smazat.

Názory        

Zaujalo vás téma? Máte k němu co říct? Přidejte svůj názor.

Sledování názorů

Zasílání upozornění na nové názory je dostupné jen registrovaným uživatelům.

Prosím, přihlašte se a nebo se zaregistrujte.

Přehled názorů

K článku zatím nebyl přidán žádný názor. Přidejte svůj názor jako první.

Programy ke stažení jsou na Slunečnici bez virů a spyware. Naše uživatele chrání Clam AntiVirus. Clam AntiVirus