Chcete si jako první vyzkoušet novou podobu Slunečnice.cz? Přepněte na beta verzi.
×

Udělejte si pořádek v hudbě a filmech

Ondřej Špulák – 23. 5. 2012

Pokud se začínáte ztrácet v záplavě videí a hudebních souborů, které jsou uloženy na pevném disku vašeho počítače, pak využijte služeb katalogizačního programu Media Catalog Studio.

Nálepky
  1. hudba
  2. video
  3. zábava

V průběhu času dochází u značné části uživatelů k postupnému rozrůstání sbírky multimediálních souborů, které jsou uloženy na pevném disku jejich počítače či na výměnných médiích. Snadno se pak může stát, že se orientace v nahromaděných hudebních souborech a videích stane podstatným problémem, který je nutné systematicky řešit. Pokud jste se již s touto nepříjemností setkali, pak právě vám je určený program Media Catalog Studio. Ten nabízí snadnou katalogizaci multimediálního obsahu uloženého na pevném disku či CD a DVD médiích. Podporuje přitom širokou škálu formátů, mezi něž patří MP3, WMA, APE, OGG, WAV, AVI, nebo audio CD.

Program Media Catalog Studio spolupracuje s databází CDDB, z níž získává údaje o uložených souborech. Současně nabízí i editaci ID3 tagů u souborů ve formátech MP3, OGG a APE. Ve vytvořeném katalogu multimediálního obsahu je samozřejmě možné vyhledávat a upravovat názvy souborů. Zajímavou funkcí je také tvorba playlistů určených pro multimediální přehrávače Winamp a Windows Media Player.

Názory        

Zaujalo vás téma? Máte k němu co říct? Přidejte svůj názor.

Sledování názorů

Zasílání upozornění na nové názory je dostupné jen registrovaným uživatelům.

Prosím, přihlašte se a nebo se zaregistrujte.

Přehled názorů

K článku zatím nebyl přidán žádný názor. Přidejte svůj názor jako první.

Programy ke stažení jsou na Slunečnici bez virů a spyware. Naše uživatele chrání Clam AntiVirus. Clam AntiVirus