Chcete si jako první vyzkoušet novou podobu Slunečnice.cz? Přepněte na beta verzi.
×

Uložte si prezentace do PDF

Ondřej Špulák – 27. 2. 2012

Pokud chcete z prezentace vytvořit dokument, který bude možné prohlížet i bez PowerPointu, pak ji můžete převést do formátu PDF. Pomůže vám s tím užitečný program.

Nálepky
  1. kancelářské programy
  2. pdf

K prohlížení prezentací vytvořených v PowerPointu můžete použít buď přímo tento nástroj, který je součástí kancelářského balíku Microsoft Office, nebo si můžete nainstalovat bezplatný prohlížeč PowerPoint Viewer. Co však dělat v případě, kdy chcete prezentaci předat někomu, kdo žádným z výše uvedených programů nedisponuje a nemá možnost si je nainstalovat? Řešením je převedení prezentace do formátu PDF. To lze provést buď formou „vytištění“ PowerPointové prezentace pomocí virtuální PDF tiskárny, nebo je možné k tomuto převodu využít specializovaný nástroj nazvaný A-PDF PPT2PDF.

Program A-PDF PPT2PDF nabízí v přívětivém uživatelském prostředí široké možnosti nastavení výstupního PDF souboru. Stačí pouze zvolit zdrojový soubor a dále určit parametry výsledného dokumentu. Definovat můžete kvalitu souboru, vložit jeho název, informace o autorovi, klíčová slova, apod. Vytvořený soubor můžete také opatřit heslem, které umožní jeho otevření pouze oprávněnými osobami. Dále můžete určit, zda bude z vytvořeného souboru možné tisknout, kopírovat informace, nebo provádět další změny.

Názory        

Zaujalo vás téma? Máte k němu co říct? Přidejte svůj názor.

Sledování názorů

Zasílání upozornění na nové názory je dostupné jen registrovaným uživatelům.

Prosím, přihlašte se a nebo se zaregistrujte.

Přehled názorů

K článku zatím nebyl přidán žádný názor. Přidejte svůj názor jako první.

Programy ke stažení jsou na Slunečnici bez virů a spyware. Naše uživatele chrání Clam AntiVirus. Clam AntiVirus