×

Zábavná přeměna fotografií

Ondřej Špulák – 7. 6. 2012

Zaujala vás metoda morphování a rádi byste vytvořili plynulou transformaci mezi dvěma fotografiemi? Pak se nemusíte spoléhat pouze na profesionální programy. Pomůže vám nástroj Morpheus Photo Morpher.

Nálepky
  1. fotografie
  2. obrázek
  3. zábava

Morpheus Photo Morpher je program, který vám umožní plynulou transformaci obsahu jednoho obrázku v jiný za pomoci efektu takzvaného morphování. S jeho pomocí budete moci vytvářet efektní přechody mezi fotografiemi obsahujícími například obličeje. Nemusíte se přitom omezovat pouze na transformaci mezi dvěma lidskými obličeji. Program Morpheus Photo Morpher totiž dokáže vytvořit přechod mezi člověkem a zvířetem. Pracovat přitom můžete současně s větším množstvím obrázků a animací. Aplikace je tak vhodná jak pro zábavnou proměnu vašich blízkých, tak i k vytváření profesionálních přechodů. Procesem přípravy výsledného díla provede méně zkušené uživatele intuitivní průvodce. Zkušenější uživatelé pak mohou využít pokročilých možností nastavení.

Program podporuje široké spektrum vstupních a výstupních souborových formátů. Importovat tak lze například obrázky ve formátech JPEG, PNG, nebo TIFF. Při exportu hotového díla pak program Morpheus Photo Morpher vaši práci dokáže uložit například ve formátech AVI, SWF, nebo animovaném GIFu.

Morpheus Photo Morpher

Názory        

Zaujalo vás téma? Máte k němu co říct? Přidejte svůj názor.

Sledování názorů

Zasílání upozornění na nové názory je dostupné jen registrovaným uživatelům.

Prosím, přihlašte se a nebo se zaregistrujte.

Přehled názorů

K článku zatím nebyl přidán žádný názor. Přidejte svůj názor jako první.

Programy ke stažení jsou na Slunečnici bez virů a spyware. Naše uživatele chrání Clam AntiVirus. Clam AntiVirus