Chcete si jako první vyzkoušet novou podobu Slunečnice.cz? Přepněte na beta verzi.
×

Zabraňte zpomalení vašeho počítače

Ondřej Špulák – 3. 11. 2011

Chcete zabránit nepříjemnému zpomalování chodu počítače, zanášení systémových registrů a zajistit si správnou instalaci programů? Pomůže vám program System Mechanic.

Nálepky
  1. správa počítače

Program System Mechanic pomáhá uživatelům s údržbou systému a zajištění jeho dlouhodobě bezproblémového chodu. Poradí si s čištěním pevného disku, systémových registrů a dokáže odstranit i nežádoucí data, která v počítači zůstanou po odinstalování programů a jež pouze zpomalují chod systému. Program System Mechanic vám navíc umožní podrobné sledování procesu instalace softwaru. Dozvíte se tak, která data jsou kam zapisována na pevném disku a co instalovaný program v počítači mění.

Mezi další přednosti aplikace patří možnost konfigurace všech procesů, které se spouštějí po startu operačního systému. Tím se citelně snižuje doba, jež uplyne od spuštění počítače po okamžik, kdy je již možné s počítačem normálně pracovat. Potěší i součást na opravu neplatných zástupců, odstranění duplicitních souborů, nebo optimalizaci internetového připojení s možností blokace vyskakujících reklamních oken.

Nástroj System Mechanic je dostupný také ve verzi Professional, která oproti standardní variantě nabízí navíc bezpečnostní nástroje pro ochranu před viry a spywarem, firewall, či ochranu elektronické pošty. Poradí si také s obnovou omylem odstraněných souborů a elektronické pošty. Ve výčtu funkcí profesionální edice programu nechybí ani funkce pro kompletní odstranění všech uložených dat z pevného disku, nebo tvorbu obrazu pevného disku.

Při zakoupení plné verze produktu System Mechanic získáte předplatné na jeden rok.

Názory        

Zaujalo vás téma? Máte k němu co říct? Přidejte svůj názor.

Sledování názorů

Zasílání upozornění na nové názory je dostupné jen registrovaným uživatelům.

Prosím, přihlašte se a nebo se zaregistrujte.

Přehled názorů

Nastavení kvality: Vlastní Vše 2 3 4 5 6 7 8 9
Cestina zna zajmeno "svuj" a tedy SVEHO v2kt0r 3. 11. 2011 11:40
Zobrazit kvalitní Zobrazit vše Přidat
Programy ke stažení jsou na Slunečnici bez virů a spyware. Naše uživatele chrání Clam AntiVirus. Clam AntiVirus