×

Zjistěte podrobnosti o počítačích v lokální síti

Ondřej Špulák – 20. 4. 2012

Pokud jste správcem počítačové sítě, pak jistě chcete mít podrobný přehled o počítačích, které jsou v rámci této sítě propojeny. Vše potřebné vám sdělí program Active Network Monitor.

Nálepky
  1. správa počítače

Active Network Monitor je nástroj, který umožňuje podrobné sledování stavu všech počítačů zapojených do lokální sítě. Prostřednictvím samostatných modulů aplikace informuje administrátora o celé řadě parametrů jednotlivých počítačů, jakými jsou například hardwarová konfigurace, nainstalované programy, spuštěné procesy, použité zobrazovací zařízení, operační systém, nebo také podrobnosti o uživatelích, apod. Nástroj Active Network Monitor navíc umožňuje vytvoření snímku systému libovolného počítače v lokální síti, který lze využít pro účely pozdějšího porovnávání jeho stavu. Všechny zaznamenané informace lze vyexportovat do souborů ve formátech CSV nebo TXT.

Použití programu Active Network Monitor je velice snadné. Není jej totiž nutné instalovat na jednotlivé sledované počítače a všechny informace tak lze pohodlně spravovat z jednoho místa.

Názory        

Zaujalo vás téma? Máte k němu co říct? Přidejte svůj názor.

Sledování názorů

Zasílání upozornění na nové názory je dostupné jen registrovaným uživatelům.

Prosím, přihlašte se a nebo se zaregistrujte.

Přehled názorů

K článku zatím nebyl přidán žádný názor. Přidejte svůj názor jako první.

Programy ke stažení jsou na Slunečnici bez virů a spyware. Naše uživatele chrání Clam AntiVirus. Clam AntiVirus