ADDO - Slunečnice.cz
Hlavní navigace

 ADDO 1.1

3

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo 0 ×
Zdarma

Sdílet

Addo është një shërbim i përshtatshëm, i lire dhe i sigurtë. Të marrësh me qira një shofer privat që të të marre dhe të dergoje në destinacionin tënd me prekjen e një butoni në çdo pajisje smartphone. Një shofer i afërt shpesh arrin t'ju mbledhë brenda disa minutave. Jo vetëm që është një shërbim i makinës në kërkesë, por edhe mund të shikoni se shoferi juaj është në rrugën që ju kerkoni.
 • Verze programu

  1.1

 • Poslední aktualizace od vývojáře

  21. 9. 2017 2017-09-21

 • Počet stažení za měsíc

  0 ×

 • Potřeba instalace:

  Ano

 • Web autora

 • Cestování a místní informace
 • Podporované jazyky

  • Albánština
Zobrazit více
3

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo
0 ×