BHM Name Art Focus Filter - Slunečnice.cz Hlavní navigace

 BHM Name Art Focus Filter 5.6

3

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo 0 ×
Zdarma

Sdílet

Název art zaměření filtr je krásné a úžasné aplikace pro dekoraci a stylizovat své jméno nebo libovolný text, který zapisovat a vytvářet úžasné lásky karty.

můžete psát své jméno s různými styly a zdobí ji s různými dekorativní předměty, jako jsou srdíčka, mrtvice, peří, barevné pozadí, barevné filtry, láska samolepky & mnoho dalších.

vyjádřit své pocity tím dělat Krásná Láska karty a sdílet jej s vaší láskou, můžete také napsat své jméno s vaší láskou a ozdobíme krásných umění.

Jak toto jméno art zaměření filtr funguje:
napsat své jméno nebo jiný text se vám líbí
zvolit styl písma dle vlastního výběru
ozdobit své jméno s tvaru srdce, barevné peří, tahy štětcem a barevné pozadí
ukládat a sdílet své tvůrčí práci se svými přáteli na sociálních sítích
můžete také rád tyto tvůrčí obrazy, které mají být nastaveny jako profilovou fotku na sociálních sítích

Zde jsou některé úžasné nástroje, které měli vědět před použitím tohoto názvu umění - zaměřit aplikaci filtru

magic kartáč - tento magický štětec kreslí šumivé textury a tisky, které vypadá skvěle na libovolnou fotografii nebo textu, který píšete. Tento jedinečný nástroj vám dává svobodu vytvořit umění, které vyniká. umělecký štětec, který nikdy nevyjde z módy a vždy cítí svěží používat spolu s textem umění.

tvaru srdce - přidejte teplo lásky do jakéhokoliv textu, který píšete pomocí vychytrale určené srdíčka pro vás a vaši lásku. Mnoho srdíčka pro různé nálady, nebojte se vyjádřit všechny své pocity s těmito srdíčka.

peří dekorace - dodává nádech a smysl pro kreativitu udělali sami. peří učiní umění vytvářet vypadají skutečné a čerstvě vytvořený pro tento zvláštní osoby, které chcete zapůsobit. máme mnoho barevné peří určený pro lepší vzhled a pocit.

krásné pozadí - na pozadí musí pochválit umění, které jste vytvořili, když na to přijde jsme ručně vyrobené některé ohromující pozadí textury budete jistě rádi používat v každém oboru. a pokud máte pocit, že vaše umění je přeplněné, že jen tak nechat prázdné.

štětec - štětec je velmi užitečný nástroj, můžete nakreslit svou kreativitu a psát nějaký text s vlastním rukopisem. můžete vybrat barvu štětce & štětce velikosti zdvihu stejně.

foto dekorace - přidat krásný text na fotografii s velkým množstvím dekorativních předmětů, jako jsou srdíčka, krásné peří, úžasné pozadí a jedinečné magického štětce. přidání textu do obrázku je velmi snadné a rychlé s touto aplikací.

Naším cílem je pomoci uživatelům mít příjemný zážitek při používání našich aplikací a her. Bylo by skvělé, kdyby si stáhnout a používat náš název umělecké zaměření filtru aplikaci a napsat recenzi na základě své zkušenosti s ním.
 • Verze programu

  5.6

 • Poslední aktualizace od vývojáře

  9. 1. 2018 2018-01-09

 • Počet stažení

  0 ×

 • Web autora

 • Fotografie
 • Podporované jazyky

  • Angličtina
Zobrazit více
3

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo
0 ×