BOOKO - Slunečnice.cz
Hlavní navigace

 BOOKO 3.0.0

3

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo 9 ×
Zdarma

Sdílet

BOOKO je zábavná a vzdělávací aplikace pro děti ve věku 2-10 let, ve které najdete interaktivní knížky v elektronické podobě od špičkových českých knižních vydavatelství Albatros, Fragment a Egmont. Startovní nabídka více než 50 interaktivních e-knih se každý týden rozšiřuje o nové příběhy. Všechny knížky v nabídce BOOKO jsou pečlivě vybírány odborníky na dětskou literaturu, do naší aplikace zařazujeme jen ty nejkvalitnější tituly osvědčených autorů a ilustrátorů. Každá knížka je navíc obohacena o animace, zábavné hry úzce spjaté s konkrétním titulem, zvukovou stopu s vyprávěním včetně zvýrazňování čteného textu a o zvukovými efekty.

V BOOKO najdete tituly klasické literatury pro děti od Karla Čapka nebo Josefa Lady i poutavé příběhy současných autorů. Naším cílem je nabídnout dětem i rodičům moderní formou kvalitní zábavu a vzdělání dříve dostupné jen v podobě papírových knih. Tablety i mobilní telefony jsou dnes nedílnou součástí rodinného života, děti je vnímají jako přirozenou bránu do světa zábavy a poučení, BOOKO je tady, aby nabídlo kvalitní obsah pro tato zařízení.

Věříme, že používání naší aplikace dětem pomáhá v rozvoji čtenářských dovedností a rozvíjí v nich vztah k dobrým příběhům a kvalitní literatuře. Tradiční knihy dětem předkládáme ve formě, která je jim blízká a je pro ně atraktivní. Pro rodiče je BOOKO zárukou kvality a bezpečného obsahu ve světě digitálního obsahu.

Aplikace je zdarma ke stažení na tablety a mobilní telefony. Zdarma v aplikaci naleznete vždy minimálně jednu kompletní knihu a můžete listovat ukázkami všech titulů. Pro plný přístup ke kompletní knihovně BOOKO, která se každý týden rozšiřuje, využijte automaticky se obnovující předplatné s periodou 1 nebo 3 měsíců, nebo si rovnou pořiďte plný přístup na 6 měsíců.

Všechny knížky jsou pro čtení stahovány přímo do paměti zařízení, takže můžete číst i pokud zrovna nemáte přístup k internetu.

Předplatná jsou k dispozici v 1měsíční a 3měsíční automatické obnovitelné formě a v 6měsíční formě na dobu určitou.
Platba bude zaúčtována na účet iTunes při potvrzení o nákupu.
Předplatné se automaticky obnoví, pokud není automatické obnovení vypnuto, nejméně 24 hodin před koncem aktuálního období.
Finanční obnos za předplatné na nadcházející období bude z vašeho účtu stržen 24 hodin před koncem aktuálního období.
Předplatná mohou být spravována uživatelem a automatické obnovení může být vypnuto v nastavení účtu uživatele po zakoupení.
Pokud uživatel nevyužijete celé bezplatné zkušební období, a zakoupí si předplatné, tak případné další bezplatné zkušební období bude zkráceno.

Více informací na www.booko.cz
 • Verze programu

  3.0.0

 • Poslední aktualizace od vývojáře

  6. 11. 2017 2017-11-06

 • Počet stažení za měsíc

  0 ×

 • Potřeba instalace:

  Ano

 • Web autora

 • Knihy a referenční materiály
 • Podporované jazyky

  • Čeština
Zobrazit více
3

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo
9 ×