Hlavní navigace

 České Rozhlasové Stanice 1.7

Download now
3

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo
26 ×
Zdarma

Sdílet

Aplikace Czech radio station vám umožní poslouchat ty nejlepší české rozhlasové kanály a užít si on-line hudební hity a většinu populárních skladeb kdykoliv a kdekoliv přímo na vašem smartphonu. V této stylové aplikaci naleznete live streamy všech českých internetových rozhlasových stanic, které můžete nepřetržitě poslouchat. Jediné, co budete potřebovat, je stabilní internetové připojení. Jediným klikem na klávesnici si pak můžete ihned užívat svou oblíbenou českou rozhlasovou stanici, a to zcela zdarma. V této on-line rozhlasové aplikaci najdete velké množství českých stanic s různými hudebními styly jako pop, rock, techno, r&b, nebo třeba hip hop a vážnou hudbu, taneční hudbu a mnoha dalších.
Aplikace českých rozhlasových stanic je nejlepší způsob, jak poslouchat nejnovější muziku, top písničky, zprávy a samozřejmě také sportovní novinky a předpověď počasí. Stáhněte si aplikaci České rozhlasové stanice a užijte si svoji oblíbenou rádio stanici přímo v telefonu. Jedná se o nejhledanější online rozhlasovou aplikaci pro Android™. Některé rozhlasové stanice se také chystají vysílat různé show, debatní pořady nebo přímé přenosy hudebních koncertů. Pokud se chystáte poslouchat rádio a máte svůj oblíbený český rozhlasový kanál, stáhněte si zdarma tuto fm internetovou rozhlasovou aplikaci a vaše oblíbená rádio stanice bude vždy po ruce. V této streamovací rádio aplikaci jsou dostupné ty nejlepší z českých rozhlasových stanic. Pokud rádi zpíváte nebo tančíte, tak tato aplikace nabízí všechny nejnovější písně, které si dokážete představit.
Rozhlasové stanice z České republiky vám umožňují pustit si je přímo v mobilu. Díky možnosti streamování vás od spuštění on-line muziky dělí pouze jeden klik. Užijte si nekonečný poslech romantických a zamilovaných hitů, dubstep písní, house muziky a relaxačních skladeb populární hudby kdekoliv jste. Těšte se na živé vysílání kamkoliv půjdete. Fm rozhlasový tuner je nejlepší cesta, jak poslouchat rádio na vašem přístroji s Androidem. Seznam rozhlasových stanic neustále doplňujeme.
Důležité informace:
* Aplikace vyžaduje internetové připojení
* Sluchátka nejsou nutná
* Aplikace závisí na rozhlasovém vysílacím streamu
* Některé stanice mohou být dočasně nedostupné
 • Verze programu

  1.7

 • Poslední aktualizace od vývojáře

  13. 10. 2017

 • Počet stažení za měsíc

  0 ×

 • Velikost

  3,9 MB

 • Potřeba instalace:

  Ano

 • Web autora

  BestRadioStations

 • Podporované jazyky

  • Angličtina
  • ,
  • Čeština
Zobrazit více
Download now
3

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo
26 ×