Domácí odečty jednoduše - Slunečnice.cz
Hlavní navigace

 Domácí odečty jednoduše 5.3.7

3

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo 104 ×
Zdarma

Sdílet

Zaznamenejte vždy na konci měsíce hodnoty všech měřidel domácnosti do své mobilní aplikace a získáte tak k dispozici užitečný nástroj, díky kterému neztratíte přehled o spotřebovaných jednotkách.

Aplikace může zároveň sloužit např. jako důkazní materiál v případě chybného vyúčtování spotřebovaných služeb. Ke každému měření totiž lze přiřadit fotografii, která obsahuje informaci o datu vyfocení měřidla.

Data jsou bezpečně ukládána v telefonu a mohou být zálohována lokálně nebo na Google Drive.

Aplikace je využitelná ve všech zemích, jelikož není specifikována konkrétní jednotka (kWh, m3, kJ, aj.): prostě zadáte číslo a tolik "dílků" se započítá. Jednotky lze ovšem nastavit u měřidel a měnu je možné definovat v nastavení.

Navržené rozhraní umožňuje jednoduché přepínání mezi jednotlivými měsíci a zobrazuje odpovídající naměřenou hodnotu. V případě 2 hodnot z konců následujících měsíců se vypočítá spotřeba aktuálního měsíce (to samé platí i pro graf) a v případě 3 hodnot již lze počítat i jednotkovou úsporu/navýšení oproti předchozímu měsíci. Měření lze samozřejmě provádět i týdně nebo denně, přičemž se v grafu sečtou pro daný měsíc.

Základními kategoriemi jsou: PLYN, TEPLÁ VODA, STUDENÁ VODA a ELEKTŘINA. V případě potřeby měření dalších komodit je k dispozici sekce Měřidla a další odběrná místa lze přidat v sekci Lokality. V sekci Ceny lze nastavit cenu nejen za jednotku, ale i případný poplatek za pronájem měřidla nebo evidenci záloh!

Vedle základních funkcí přidání, editace, smazání a duplikace záznamu je k dispozici také přehled dle jednotlivých kategorií, vyhledávání v názvech, průběh za rok pomocí grafů, fotogalerie, záloha/obnova databáze, export všech/vybraných dat do Excelu, upozornění na konci měsíce a widget na plochu.

Easy Home Offtake je k dispozici zcela ZDARMA - žádné reklamy ani mikrotransakce. Aplikace je kompatibilní s Androidem v4.0 (API 14) až v7.1.1 (API 25) a grafické zpracování využívá Material Design.

Aplikace je vyhotovena v jazycích:

- čeština (vytvořil Vojtěch Pohl)
- slovenština (přeložil Vojtěch Pohl)
- angličtina (přeložil Vojtěch Pohl)
- němčina (přeložil Marcus Meyer)
- polština (přeložil Andrzej Guzek)
- maďarština (přeložil László Nagy)
- ruština (překladač)
- italština (překladač)
- španělština (překladač)
- katalánština (překladač)

Jazyk se nastavuje automaticky dle jazyku Vašeho přístroje. V případě, že chcete doplnit překlad pro Vaši zemi nebo naleznete nějaké nesrovnalosti, napište mi prosím email.
 • Verze programu

  5.3.7

 • Poslední aktualizace od vývojáře

  13. 10. 2017 2017-10-13

 • Počet stažení

  104 ×

 • Velikost

  3,9 MB 3.9 MB

 • Web autora

 • Domov a bydlení
 • Podporované jazyky

  • Angličtina
  • ,
  • Čeština
Zobrazit více
3

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo
104 ×