Hlavní navigace

 EMO 1.0

3

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo 0 ×
Zdarma

Sdílet

- Nje tradite familjare qe nga vitet 1875 -

Rrugetimi i kompanise EMO nisi ne vitin 1875, kur u vendosen themelet e para ne Prizren dhe kur njerezit e Kosoves i dhane besimin per here te pare, qe atehere fale punes se palodhshme dhe perkushtimit tone familjare, tani kjo tradite e jona vazhdon ende edhe ne ditet e sotme. Synimi jone eshte qe gjithmone t'iu ofrojme klienteve me te miren duke filluar nga ato ekonomike deri tek ato luksoze.
Kjo na bene qe ti pergjigjemi pozitivisht kerkesave te konsumatoreve gje qe eshte nder qellimet tona primare.
EMO nuk po tregon shenja te lodhjes dhe po vazhdon te rritet me me shume zgjedhje e me me shume lloje produktesh per klientelen tone, ndersa besimi per EMO vazhdimisht po rritet. Sot EMO e vazhdon rrugen me te njejtin hap dhe vizion te qarte per te ardhmen.
 • Verze programu

  1.0

 • Poslední aktualizace od vývojáře

  5. 11. 2017

 • Počet stažení za měsíc

  0 ×

 • Potřeba instalace:

  Ano

 • Web autora

  VJstudio

 • Podporované jazyky

  • Albánština
Zobrazit více
3

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo
0 ×

TIP: Stahují se vám programy pomalu? Změřte si rychlost svého internetového připojení.