Hidden Objects House Cleaning – Rooms Clean Up - Slunečnice.cz
Hlavní navigace

 Hidden Objects House Cleaning – Rooms Clean Up

3

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo 0 ×
Zdarma

Sdílet

Vítejte na skrytý objekt světě! Pokud čistící dům hry jsou vaše vášeň, Skryté Objekty Uklízení Domu by měla být vaše číslo jedna volba! Pořiďte si lupu a najít záhadné skryté objekty! Objevte celý dům tajemství a kde jsou objekty skryté - nahlédnout za nábytkem, pod kobercem, na plášti, a objevit všechny skryté objekty, zatímco vy domácí člověka! Skutečný skryté dobrodružství čeká na vás!

1500 + objekty!
Skvělou grafiku!
Krásné zvuky!
Tip systému, které vám pomohou!
Vynikající funkce zoom!
100% zdarma!

Pokud hledáte pro čištění hry pro dívky s úrovněmi vy, budete milovat tento vynikající Úklidové skrytý objekt hra. Uniknout nudu všedního dne s nejlepší domácí makeover zábavy a vyčištění každé místnosti v naší chaotický domu! Ať už se vám líbí čištění ložnice, nebo byste raději vyčištění je chaotický kuchyň, čistící hry zdarma, kde musíte najít skryté objekty jsou nyní tvoje. Stáhněte si zdarma náš hru Skryté Objekty Uklízení Domu a začíná své jarní dobrodružství hledat a nacházet. K dispozici je holčičí místnost, hotelový pokoj, obývací pokoj, koupelna, nebo chaotický zahrada - všechny nádherné dům prostory na čistý! Najít vaší rodiny dědictví skrytý v chaotický pokojů roztroušených po celém domě a vyčištění všechno!

Perfektní směs skrytý objekt hry a vyčištění her je tu pro tebe! Je čas na velký dům vyčištění! Staňte se nejlepším skrytý objekt detektiva a uniknout chaotický místnosti s několika kliknutí na displeji telefonu. Skryté objekty zdarma hry jsou nejlepší, pokud jde o praktikování vaši koncentraci, vaše vizuální schopnosti a vaše celkové kognitivní schopnosti. Tyto "najít skrytý objekt" hry jsou také vysoce výchovný - vy i vaše děti naučí několik nových slov pro objekty a revidovat starou slovní zásobu. Čištění dům hry vám pomůže najít skryté objekty v prostředí snadněji. Takže, pokud hledáte pro vánoční čisticích her nebo čistící princezna her, které, jste na správném místě! Tyto čisticí hry pro děti jsou vhodné i pro dospělé - tím, že hraje tyto čištění se stane vaše oblíbená činnost v reálném životě!

Skryté Objekty Uklízení Domu je jedním z nejlepších čistících herně na jaře! Nyní hledají skryté objekty a objevit všechny domovních tajemství v mrknutí oka! Hraní her čištění s úrovněmi při hledání skryté objekty budou definitivně být příjemné aktivity. Hry skryté předměty bez nového v nejnovější epizodě "úklidu domu" vezme nudu ze svého dne a dá vám hodiny mozku cvičení. Budete nyní zdarma zahrát úklidu místnosti a najít skryté objekty v něm! Stáhněte si naše nejlepší skryté objekty hry zdarma a naplnit svůj volný čas se zábavou a prospěšné revize slovní zásoby. Pokud vás baví hraní her záhadné, zamilujete si domácí makeover logická hra vhodná pro všechny generace uživatelů! Připravte se na nejlepší čištění domu skrytý objekt dobrodružství!

Najít objekty v krásně navrženo obrazy skrytého objektu světě! Pokud skrytý objekt domov člověka je vaše věc, nyní máte šanci udělat vyčištění domu dekorace scéně! Hrát skryté objekt puzzle hry a používat mozek najít skrytý objekt v nekonečném moři zaplněný objektů v obrázcích! Pokud vás baví hraní skryté hry plné záhad, budete milovat záhadné hry v chaotický domu! Jsem si jistý, že jsi rád svou jarní domácí člověka! Zdarma ke stažení nyní a nechat zábava může začít! Skryté Objekty Uklízení Domu 2017 právě pro Vás!
 • Poslední aktualizace od vývojáře

  9. 1. 2018 2018-01-09

 • Počet stažení

  0 ×

 • Web autora

 • Hádanky
 • Podporované jazyky

  • Angličtina
  • ,
  • Ruština
3

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo
0 ×