Hlavní navigace

 Kafshe e mia - me mend kafshët në foto? 3.2.4z

Download now
3

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo
0 ×
Zdarma

Sdílet

Kafshe e mia - me mend kafshët në foto? - Një lojë e re në të cilën ju duhet të mendoni kafshët. Bisha të bukura tashmë janë duke pritur për ju. Shkarko! Por nëse nuk e dini përgjigjen - nuk ka problem! Loja ka shumë këshilla për t'ju ndihmuar. Paç fat!

Qëllimi i lojës:
Kontrolloni sa kafshë ju e dini.

Gameplay:
1. Një nivel i ri.
2. Duhet ta studiosh imazhin dhe të imagjinosh kafshën
3. Pastaj ju duhet të mbledhni letrën e saktë të fjalës.
4. Urime!

Karakteristikat:
★ Gameplay interesante;
★ Grafikë mahnitëse;
★ Ka shumë nivele;
★ Rregullisht update;
★ Plotësisht falas ;
★ Mund të luani pa internet;

Mbështetje:
Error? Çdo ide se si të përmirësojmë lojën tonë? Regjistro: quiz4you.game@gmail.com

Fat i mirë!
 • Verze programu

  3.2.4z

 • Poslední aktualizace od vývojáře

  8. 10. 2017

 • Počet stažení za měsíc

  0 ×

 • Potřeba instalace:

  Ano

 • Web autora

  quiz4you.game

 • Podporované jazyky

  • Albánština
Zobrazit více
Download now
3

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo
0 ×