Kolibri - Lajme shkurt - Slunečnice.cz
Hlavní navigace

 Kolibri - Lajme shkurt 2.8

3

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo 0 ×
Zdarma

Sdílet

Kolibri është aplikacioni që përzgjedh lajmet më të fundit dhe më interesante nga Shqipëria, i shkurton ato në 60 fjalë dhe i sjell të gjitha të përmbledhura tek ju, në një vend të vetëm. Ne e vlerësojmë kohën tuaj, ju bëjmë të qëndroni të informuar duke mos humbur kohë në klikime të kota lart e poshtë nëpër protalet e pafund që kanë celur në Shqipëri.
 • Verze programu

  2.8

 • Poslední aktualizace od vývojáře

  21. 9. 2017 2017-09-21

 • Počet stažení za měsíc

  0 ×

 • Potřeba instalace:

  Ano

 • Web autora

 • Noviny a časopisy
 • Podporované jazyky

  • Albánština
Zobrazit více
3

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo
0 ×