Kuzhina Shqiptare - Receta Gatimi - Slunečnice.cz
Hlavní navigace

 Kuzhina Shqiptare - Receta Gatimi 1.0

3

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo 0 ×
Zdarma

Sdílet

Receta gatimi nga kuzhina shqiptare dhe ajo e huaj. Instalo aplikacionin zyrtar të portalit më të lexuar shqiptar rreth ushqimit.

10,000+ receta gatimi, këshilla, video-receta, teknika dhe shumëçka tjetër në lidhje me botën e ushqimit.

KuzhinaShqiptare.com është portali më i vizituar dhe lexuar në tregun shqiptar në fushën e ushqimit. Mijëra receta, fotografi, komente dhe diskutime zhvillohen në platformën tonë çdo muaj.

Në këtë aplikacion ju do të gjeni receta gatimi nga kategori të ndryshme, menu/koleksione të recetave për festa dhe raste të ndryshme, këshilla se si të jeni më efikas në kuzhinë etj

Disa nga veçoritë e aplikacionit përfshijnë:
Receta gatimi (përbërësit + udhëzimet hap pas hapi bashkë me fotografi)
Video receta (video të shkurta me udhëzime të detajuara)
Menu (koleksione të recetave për festa dhe raste të ndryshme)
Autorët (mësoni kush po i shkruan recetat tua të preferuara dhe komunikoni me të)
Forma e kërkimit (çdo recetë që ju bie në mendje mund ta gjeni tek ne)

Disa nga kategoritë e recetave që do ti gjeni në këtë aplikacion përfshijnë:
Tradicionale (koleksioni më i madh i recetave tradicionale shqiptare)
Ëmbëlsira / Torte
Këshilla
Brumëra / Pite
Mishëra
Gjellëra
Sallata / Turshi
Pije
Supa
Pasta
Antipasta
Pjata të para
Pjata të dyta
Salca
etj…

Shënim:
Për një performancë sa më të mirë të aplikacionit, për ta përdorur atë duhet të jeni të kyqur në internet.
 • Verze programu

  1.0

 • Poslední aktualizace od vývojáře

  21. 9. 2017 2017-09-21

 • Počet stažení za měsíc

  0 ×

 • Potřeba instalace:

  Ano

 • Web autora

 • Jídlo a pití
 • Podporované jazyky

  • Albánština
Zobrazit více
3

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo
0 ×