Naučte se kreslit tvář dívky - Slunečnice.cz
Hlavní navigace

 Naučte se kreslit tvář dívky 1.0

3

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo 0 ×
Zdarma

Sdílet

Kreslení dívčí tváře je úkol, který se může zdát jednoduchý, ale může to být velmi komplikovaný. Ženy mají obvykle více zaoblených a méně "ostrých" vlastností než muži, takže si je musíte pamatovat při kreslení. Udělejte si čas, když budete pracovat v obličejových rysech, a trénujte, dokud nedokážete kreslit tvář dívky, která vypadá realisticky a jedinečně.

Nakreslete obrys Na papíře nakreslete nejprve tvar vejce. Udělejte bradu, potom venku uprostřed obličeje a dosáhnete špičky asi třikrát větší šířkou brady.

Nakreslete oko. Oko by mělo vypadat jako citron, se středem středu, malým vnějším okrajem a lehkým nárazem na vnitřní straně špičky. Nezapomeňte, že oko by se mělo objevit ve středu obličeje - většina z vrcholu bude naplněna vlasy. Iris (barevný bit) by měl být jako ovál s horním a spodním okrajem. Jeho žáci jsou uprostřed tmavých kruhů. Dostaňte dlouhé řasy.

Nakreslete nos. Jednoduchý způsob, jak dělat prase podobného dračího nosu, je: nakreslete špinavou čáru na dno nosu, která vypadá jako dvě mělké kopce a údolí. Vytvoření polokruhových kudrlin na - () - na každé straně lichoběžní čáry. Opatrně vyplňte asi polovinu kopců v nosele.

Nakreslete ústa. Vytvořte tvar spodního rtu ve tvaru misky a ve tvaru sopky nahoru.

Nakreslete obočí ... Musí být tenká, protože to je dívka. Pokud je člověk naštvaný, nechte je zakřivit. Pokud je člověk překvapen, nechte je zakřivit. Pokud je osoba neutrální, zeptejte se je rovně s malým obloukem zevnitř.

Nakreslete si vlasy. Její vlasy jsou docela vaší volbou. Nezapomeňte, že má vyplnění většiny místa nad očí.

Nakreslete uši. Ujistěte se, že křivka uší mírně vzhůru (která by měla být rovnoběžná se spodní částí oka) a lalůčky mírně zakřivené. Ucho by mělo být dost jednoduché. Pokud nakreslíte náušnice, jsou háčky kolem poloviny lalůček, nebo přinejmenším je to umístění základních náušnic. Na boku / horní části uší mohou být náušnice.

Nakreslete krk (volitelně). Zeptejte se krku v blízkosti dolní části ucha.

Doufáme, že pro naši pozornost je užitečné, děkujeme vám.
 • Verze programu

  1.0

 • Poslední aktualizace od vývojáře

  25. 12. 2017 2017-12-25

 • Počet stažení

  0 ×

 • Web autora

 • Zábava
 • Podporované jazyky

  • Angličtina
  • ,
  • Čeština
Zobrazit více
3

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo
0 ×