Real Football Champions League - Slunečnice.cz
Hlavní navigace

 Real Football Champions League 2.4

3

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo 0 ×
Zdarma

Sdílet

Skutečná liga mistrů fotbalu je naše nejnovější ve fotbalových hrách. Má všechny zábavy a vzrušení, které může mít fotbalová hra. Nemůžete být skutečným mistrem světa bez praxe. Chcete-li být dobrým fotbalovým manažerem, budete muset hrát znovu a znovu, abyste zvládli své fotbalové dovednosti. Fotbalová bitva je skutečná v této fantasy fotbalové hře. To má nejlepší fotbalovou fyziku a život jako grafiku. Má všechny funkce, které by měly mít fotbalové hry jako driblovat, kopat, projít, pokutový kop a cíle. Zahrajte si fotbal proti počítači a nebudete muset požádat svého kamaráda, aby vás požádal o hraní. Tato hra má všechny velké fotbalové týmy jako Argentina, Belgie, Brazílie, Chile, Colambia, Chorvatsko, Anglie, Francie, Německo, Itálie, Polsko, Portugalsko, Španělsko, Švýcarsko, Uruguay a Wales. Ronaldo, nebo pokud se vám líbí chaotický, bude se vám opravdu líbit tato fifa stylová fotbalová hra.
Víme, že jste fotbalový hrdina, nebo chcete být nazván fotbalovým hrdinou, pokud jste Američan. Ale musíte to dokázat tím, že hrajete fotbalové ligy jako profesionální fotbalista. To je vaše šance hrát se svým snem fotbalovým týmem. Nežíváme v době, kdy se díváme na Soccer TV, kde hrajeme světové nejlepší fotbalové hry z pohodlí našeho pokoje.
Neexistuje žádný limit pro hraní zápasů. Jděte rovnou na fotbalový stadion, vyberte si nejlepší tým, vyberte si soupeře a zahrajte si živou fotbalovou hru spolu se všemi realistickými dribly, penaltovými kopy, rohy a výhonky. Světový fotbal je teď ve vašich rukou. Tato hra neobsahuje fotbalové kluby, ale má všechny špičkové fotbalové hvězdy. Nyní je to vaše šance zlepšit své fotbalové dovednosti. Kdo ví, že byste mohli být součástí další ligy nebo liga šampionů, takže vše, co potřebujete, je praxe. Tato hra má nejlepší fotbalový zápas o konečnou fotbalovou hru.
Na co čekáš? Zahrajte si Real Football Liga mistrů a vyhrajte světový pohár mezi dalšími fotbalovými hráči, kteří budou fotbalová superstar. Goodluck, aby byla další fotbalovou legendou.

-------------------------------
FUNKCE
-------------------------------
Live výsledky fotbalu
Hodiny časovače zobrazující čas hry
Hladké ovládací prvky
Hrát proti počítači
Pozastavit hru kdykoli

-------------------------------
PŘEHRÁVÁNÍ HRY
-------------------------------
Stiskněte tlačítko "Pass" a udělejte míč jiným hráčům. Stiskněte tlačítko "Shoot" pro střílení a branku.
Stiskněte tlačítko "Pozastavit" a pozastavte hru.
Použijte jemný joystick pro ovládání pohybu a směru hráčů.

-------------------------------
ZPĚTNÁ VAZBA
-------------------------------
Čekáme na Vaši zpětnou vazbu. Pokud máte nějaký dotaz nebo návrh na adresehttps: //www.facebook.com/FZstudioz, obraťte se na nás
 • Verze programu

  2.4

 • Poslední aktualizace od vývojáře

  9. 1. 2018 2018-01-09

 • Počet stažení

  0 ×

 • Web autora

 • Akce a dobrodružství
 • Podporované jazyky

  • Angličtina
Zobrazit více
3

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo
0 ×

TIP: Stahují se vám programy pomalu? Změřte si rychlost svého internetového připojení.