Super AMOLED Wallpapers (HD/4K) - Slunečnice.cz
Hlavní navigace

 Super AMOLED Wallpapers (HD/4K) 20

3

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo 2 ×
Zdarma

Sdílet

Jako obvykle, všechny Super AMOLED displeje tady poskytnuty jsou vysoké kvality a dost dlouhé nato aby vypadali skvěle na jakémkoliv tabletu nebo telefonu, nezáleží na rozlišení.

Vlastnosti ?
? Super AMOLED tapety (700 Nových)
?zahrňuje WQHD , Quad HD tapety
?500 DPI
? Jednoduché UI, Jednoduché použití
? Ukládáno na SD kartu
? Mnoho kategorií
? Víc AMOLED tapet přidáváno týdně
? HDR tapety (Již brzy)
?Všechny obrázky jsou vysoké kvality (HQ) a rozličné rozlišení. Podpora jakéhokoliv zařízení, zahrnující zařízení s velkým displejem

Prosím nezapomeňte zhodnotit / recenzovat

AMOLED test kvality našich tapet - https://www.youtube.com/watch?v=5gYXsf-2nkc

PRO AMOLED VERZE DOSTUPNÁ (ŽÁDNÁ REKLAMA + 4K Premium tapety)
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.aneeshpradeep.amoledwallpaperspro

Chcete si trošku upravit tapetu na vašem smartphonu nebo tabletu s krásným a neskutečným AMOLED HD tapetou? Chcete získat poslední temné tapety zdarma? Jestli je vaše odpověď ano, pak Super AMOLED tapety jsou perfektní aplikací pro tebe.

Tato nová AMOLED aplikace obsahuje kolekci nejlepších tapet zdarma a pozadí na tvůj smartphone nebo tablet. Všechny naše tapety byly pečlivě vybrány proto aby jste si mohli přizpůsobit vaše zařízení, aby vypadalo skvěle. Funguje s AMOLED displejem smartphone a smartphony které nepodporují AMOLED displej.

Máme moderní ale jednoduché uživatelské prostředí, které je jednoduché měnit mezi skvělými HD tapetami a pak zvolení toho pravého pro vás. Na co čekáte? Stáhněte si Super AMOLED tapety a přizpůsobte svůj displej na smartphone rychle a jednoduše!

Vždy se snažíme poskytnout nejlepší zážitek pro uživatele. Vždy si vážíme vašeho názoru, návrhu nebo doporučení. Prosíme Vás, klidně nám napište o našich tmavých AMOLED tapet na " motionwallpapers@gmail.com " abychom mohli i nadále poskytovat ti nejlepší tapety a aktualizace na ně.

Obrázky jsou optimalizovány na nejčeštěji používané rozlišení: 2160x3840, 1440x2560, 1080x1920, 720x1280, 540x960, 480x800. AMOLED aplikace automaticky určí a vybere tapety pro displej vašeho zařízení pro následující amoled značky: Samsung, Sony, LG, Lenovo, HTC, ASUS, Alcatel, Huawei, Meizu, Xiaomi a jiné.

As usual, all the Super AMOLED Wallpapers provided here are all high quality and large enough to look great on any smartphone or tablet, no matter its resolution.

FEATURES ?
? Super AMOLED Wallpapers(700 New)
?includes WQHD , Quad HD Wallpapers
?500 DPI Black Wallpapers
? Easy UI, Easy to use
? Save to SD card
? Many Categories
? More AMOLED Wallpapers added weekly
? HDR Wallpapers (Coming Soon)
?All images are high quality (HQ) and different resolutions. Support any device, including devices with large screens: 1080x1920 px (Full HD 1080p) and 2160x3840 px (Ultra HD 4K).

Do you want to customize your android smartphone or tablet wallpaper with some awesome and amazing AMOLED HD wallpapers? Do you want to get the latest dark wallpapers for Free? If your answer is yes, then Super AMOLED Wallpapers is just the perfect app for you right now.

This new AMOLED app contains a collection of the best free wallpapers and backgrounds for your smartphone or tablet. All our wallpapers have been personally selected so you can personalize your device and let it looks great. It works with amoled display
smartphone and non amoled display smartphones

We have a modern but simple user interface so you can easily navigate between those awesome Black wallpapers and select the one that you like.
 • Verze programu

  20

 • Poslední aktualizace od vývojáře

  5. 11. 2017 2017-11-05

 • Počet stažení za měsíc

  0 ×

 • Potřeba instalace:

  Ano

 • Web autora

 • Personalizace
 • Podporované jazyky

  • Angličtina
Zobrazit více
3

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo
2 ×