Hlavní navigace

 Premium Delivery 1.4

Download now
3

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo
0 ×
Zdarma
Aplikace pro: iPhone, iPad

Sdílet

Користијќи ја ГПС услугата во апликацијата, имате можност локацијата за подигање или испорака да ја внесете автоматски или мануелно.
Се избира локација (адреса) за преземање на пратката и локација за достава и се обезбедуваат сите неопходни детали во врска со примачот на пратката
По обезбедувањето на неопходните информации во врска со пратката, се избира вид на услуга и начин на плаќање, и се добива порака за успешно поставена нарачка. Следниот чекот е преземење на пратката.
Апликацијата обезбедува можност за следење на пратката на мапа во реално време од страна на примачот на пратката, од почеток до крај. Во моментот на достава испраќачот на пратката добива порака за успешно доставена пратка. Испорката е за завршена.
 • Verze programu

  1.4

 • Poslední aktualizace od vývojáře

  19. 10. 2019

 • Počet stažení za měsíc

  0 ×

 • Velikost

  10,61 MB

 • Potřeba instalace:

  Ano

 • Web autora

  Tafoma

 • Systémové požadavky

  Aplikace pro: iPhone, iPad

 • Podporované jazyky

  • Angličtina
Zobrazit více
Download now
3

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo
0 ×

TIP: Stahují se vám programy pomalu? Změřte si rychlost svého internetového připojení.