2GIS beta - Slunečnice.cz Hlavní navigace

 2GIS beta

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo 16 ×
Zdarma

Sdílet

2GIS – je informační systém Prahy s mapou města, kde najdete vše organizace ve městě. Vždycky máte na dlani jejich kontakty, adresy, informaci o otevírací době. Detailní 3D mapa s možností vytyčení trasy jak MHD, tak i autem.

Co jsme již stihli zavést:

Nové rozhraní. Kompletně jsme přepracovali design a zjednodušili přístup k nejvíce žádaným funkcím.

Nové vyhledávání. 2GIS se naučil lépe rozumět složitým požadavkům. Ukážeme, kde se "najíst v centru" a kde je nejbližší "nonstop lékárna".

Aktualizace měst. Aktuální data se nyní nahrávají a instalují na pozadí a nepřekáží při používání chytrého mobilu. Můžete samostatně nastavit aktualizaci: vždy nebo pouze při připojení k Wi-Fi.

Doprava. Trasu autem plánujeme. Proto se může ráno trasa z bodu A do bodu B lišit od stejné trasy večer. Uživatelům, kteří využívají spíše MHD, ukážeme detailní informace o spojení a poradíme, do kterého konkrétního metra mají nastoupit.

Společný profil s 2gis.cz. Přidávejte organizace do Oblíbených na 2gis.cz a zobrazí se Vám v Oblíbených na Vašem zařízení.

Rádi bychom Vás poprosili, abyste s námi sdíleli Vaše názory, především co se Vám líbilo a s čím jste naopak měli potíže. Zpětná vazba pomůže vytvořit ještě lepší a pohodlnější 2GIS. Nechávejte svá hodnocení v Google Play a pište na android@2gis.ru. Vaši zprávu si určitě přečteme a v případě potřeby na ni odpovíme.

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo
16 ×

TIP: Stahují se vám programy pomalu? Změřte si rychlost svého internetového připojení.