ADDO - Slunečnice.cz Hlavní navigace

 ADDO 1.1

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo 0 ×
Zdarma

Sdílet

Addo është një shërbim i përshtatshëm, i lire dhe i sigurtë. Të marrësh me qira një shofer privat që të të marre dhe të dergoje në destinacionin tënd me prekjen e një butoni në çdo pajisje smartphone. Një shofer i afërt shpesh arrin t'ju mbledhë brenda disa minutave. Jo vetëm që është një shërbim i makinës në kërkesë, por edhe mund të shikoni se shoferi juaj është në rrugën që ju kerkoni.
Zobrazit více

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo
0 ×

TIP: Stahují se vám programy pomalu? Změřte si rychlost svého internetového připojení.