Hlavní navigace

 Advanced SystemCare 17.2.0

Názor na software Advanced SystemCare

  • 24. 4. 2016 9:40

    adam123 (neregistrovaný)

    Dobrý den, můj názor na tento software od iObitu je kladný. Se softwarem nemám žádné problémy. Používám tyto funkce: "Čistič registrů", "Čistič spyware", "Vyčistit soukromí", "Opravit zástupce", "Vymazat zbytečnosti" a "Zrychlit internet". Všiml jsem si, že hodně lidí tento software považuje za ničitele PC, u mě je to ale naopak. Čistič registrů mi našel registry, které v registru opravdu neměli co dělat. Například software, který jsem před dvěmi lety odinstaloval mi zůstal v registrech bez mého vědomí. Tento čistič mi našel tyto zbytečné registry a já je pak následovně odstranil. Vše, co mi najde ASC v registrech alespoň půl hodiny prozkoumávám, abych si byl taky vědom, co vlastně odstranuji. No zatím jsem si nevšiml, že by odstraňoval něco důležitého ze systému Windows. Takže nevím, jak s tím ostatní lidi manipulují, ale řekl bych, že s tím nemají zkušenosti a proto se nedivím, že jim tento program odstraní něco důležitého z Windows. Ted k další věci. Hodně lidí si stěžovalo na to, že při instalaci ASC se jim nainstaluje Rootkit virus Yahoo, který Vám změní vyhledávač apod., tuto informaci mohu potvrdit za klamnou, tedy alespoň v mém případě. Program mi nic takového do počítače nenainstaloval, stačí si jen vše důkladně pročíst a změnit nastavení, než jen vše odklikat a odsouhlasit automaticky. Pak je tu kauza s jiným softwarem (Malwarebytes), od kterého iObit "ukradli" databázi. Tato informace je pravdivá, ale kolik softwarů dělá to samé? divili by jste se. Navíc tato informace se týká pouze jejich programu pro odstranění malware, který já nepoužívám. Používám skoro všechny produkty od iObitu a mohu potvrdit, že jsou bezpečné. Nevěřím jiným lidem, nýbrž sám sobě.

Programy ke stažení jsou na Slunečnici bez virů a spyware.