Ало Кафана - Alo Kafana - Slunečnice.cz Hlavní navigace

 Ало Кафана - Alo Kafana 1.0.1

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo 0 ×
Zdarma

Sdílet

Ало Кафана е апликација која ќе ви овозможи на најбрз начин да стапите во контакт со било која кафана.

Апликацијата служи како дата база на кафани со телефонски броеви и адреси. Кликнете јави се и направете резервација во вашата омилена кафана. Идејата на апликацијата е да го намали времето на пребарување на контакт детали и штом еднаш ја симнете може да работи и со офлајн резурси.
Направете резервација и забавата може да започне.
Zobrazit více

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo
0 ×

TIP: Stahují se vám programy pomalu? Změřte si rychlost svého internetového připojení.