AUDREY European VAT Finder 2014 - ihned zdarma ke stažení - Slunečnice.cz

AUDREY European VAT Finder 2014 2.0.7

Poptat plnou verzi

Aktualizace programu 4. 1. 2014 Antivirová kontrola 12. 5. 2017 5:12

3

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo
23 ×

Program pravděpodobně spustíte na tomto počítači

chci si vybrat jiné parametry

Sdílet program

Ověření DIČ ze všech 28 členských zemí EU.

AUDREY European VAT Finder je aplikace umožňuje nalézt a ověřit existenci DIČ v databázích všech 28 členských zemí EU. Při zadávání dochází také ke kontrole korektnosti - tedy zda může takové DIČ vůbec v dané zemi existovat. Během ověřování se získávají detaily (jméno a adresa) daného subjektu, ale to jen v případě, že to země resp. subjekt povolí.

Veškeré informace jsou vypisovány do tabulky, kterou je možné vytisknout, vyexportovat do XLS, PDF nebo TXT, případně zkopírovat do schránky. Tabulky se dále dají ukládat do externích souborů. Pokud dojde během zjišťování k technickým problémům, je u daného záznamu uveden přesný důvod. Program dále umí monitorovat schránku, a pokud v ní nalezne korektní DIČ, ihned provede jeho ověření.

Oproti verzi 2012 byla přidána řada nových funkcí, jako je ověření spolehlivosti plátce (včetně zjištění jeho účtů a dalších podrobností), lepší logování všech akcí, zobrazení adresy na mapě, další možnosti přeskakování duplicit a nekorektních údajů, velká optimalizace rychlosti atd. Zcela přepracován byl také systém objednávek a aktivací, byla přidána podpora produktu na Facebooku.

Zobrazit více

zdarma Změřit rychlost stahování

Změřte si jakou rychlostí můžete stahovat soubory do svého počítače nebo nahrávat soubory na internet

Změřit rychlost

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo
23 ×