Auto Bluetooth - Slunečnice.cz Hlavní navigace

 Auto Bluetooth 2.21.1

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo 0 ×
Zdarma

Sdílet

Car Bluetooth zapne Bluetooth a vypnutí bez zásahu uživatele, na základě jednoho z pravidel udělal uživatel nastaví. Pravidla mohou být následujícího typu:

* Časovač: Uživatel specifikuje časový interval a specifikuje dny v týdnu, kdy se pravidlo musí obrátit na BT. Když je pravidlo spuštěno, bluetooth je aktivována v jednom ze dvou způsobů: trvalou nebo vzorkování. V kontinuálním režimu BT je zapnuta v celém časovém intervalu stanoveném tímto pravidlem. V režimu vzorkování BT je zapnut v rovnoměrných intervalech, dokud pravidlo vyprší nebo se zařízení připojí k na příslušenství.

* Odpočet: User určuje počet minut po čemž BP musí být vypnut spoušti je vytvořen a spuštěn s jednoduchým kliknutím na tlačítko ..

* Wi-Fi: Uživatel specifikuje wifi síť je výběrem ze seznamu. Když se zařízení připojí k zadané síti změní Car Bluetooth zapnout nebo vypnout BT v závislosti na volbě jste provedli při konfiguraci pravidlo (zapnutí a vypnutí jsou jediné volby). Uživatel si tak může určit dny v týdnu, kdy je aktivní pravidlo.

* NFC: Uživatel specifikuje časový interval a specifikuje dny v týdnu, kdy se pravidlo musí obrátit na BT, jak je to pro pravidlo časovače. V tomto případě pravidlo se kontroluje pouze Kdy NFC tagu je čten zařízením.

* (Pouze PRO uživatelé) geofence: Uživatel určuje, zda chce mít BT nebo kdy je dosaženo či vlevo určité oblasti. Místo je aktuální poloha přístroje a plocha má poloměr 100 metrů. Vnikání nebo vystupovat oblast hledání willTrigger pravidla. Uživatelé tak mohou určit dny v týdnu, kdy je aktivní pravidlo.

* (Pouze PRO uživatelé) nabíjení baterie: Uživatel určuje, ve kterých dnech v týdnu BT musí být aktivován Je-li přístroj připojen ke zdroji napájení (elektrické zásuvky, USB kabel nebo bezdrátové nabíjení). Je-li přístroj odpojen od zdroje napájení BT je zakázáno.

* Příchozí telefonní hovor (PRO pouze uživatelé): Uživatel specifikuje, ve kterých dnech v týdnu BT musí být aktivován Pokud přístroj obdrží phonecall. Po ukončení hovoru BT je zakázána

* Odchozí telefonní hovor (PRO pouze uživatelé): Uživatel specifikuje, ve kterých dnech v týdnu BT musí být aktivován když je přístroj dělá telefonní hovor. Po ukončení hovoru BT je zakázána

* Trasy (PRO pouze uživatelé): uživatel specifikovat, které dny v týdnu BT musí být aktivována při jízdě vozidlem. Když aktivita končí BT je vypnutý.

* Běh (PRO pouze uživatelé): uživatel specifikovat, které dny v týdnu BT musí být aktivován při běhu. Když aktivita končí BT je vypnutý.

Car Bluetooth je schopen detekovat, zda je zařízení připojeno a lze čekat na jeho odpojení Před vypnutím Bluetooth vypnout. To je zvláště užitečné, když se připojí přístroj během časového činnosti a po stanovenou dobu zůstane připojen.

Car Bluetooth lze automaticky aktivovat Tethering přes Bluetooth. Jen aby mohl prostřednictvím stránky nastavení.
Zobrazit více

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo
0 ×

TIP: Stahují se vám programy pomalu? Změřte si rychlost svého internetového připojení.