Avast Internet Security 2019 - ihned zdarma ke stažení - Slunečnice.cz Hlavní navigace

 Avast Internet Security 2019 19.7

Koupit na SW.cz od 853 Kč

Aktualizace programu 22. 8. 2019 Antivirová kontrola 20. 6. 2019 3:04

3

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo
71 649 ×

Program pravděpodobně spustíte na tomto počítači

chci si vybrat jiné parametry

Sdílet program

Komplexní zabezpečení počítačů proti virům, červům, spyware a jiným škodlivých programům či kódům.

Avast Internet Security je profesionální aplikace pro dokonalou a komplexní ochranu počítače a dat před viry, malwarem, spywarem, rootkity, ransomwarem a phishingovými útoky. Pokročilá technologie behaviorální analýzy nepřetržitě monitoruje podezřelé chování jakéhokoliv softwaru běžícího na počítači v reálném čase. Behaviorální štít dokáže odhalit neznámé vzorky ransomware díky testování daného kódu a v případě jeho podezřelého chování hrozbu izoluje ve virové truhle. Služba CyberCapture navíc izoluje neznámé soubory, analyzuje je v cloudu a informuje o jejich případné škodlivosti. 

Avast Internet Security uživatelům přináší i celkový test, který prověří komplexně všechny potenciální hrozby. Inspektor Wi-Fi sítí dále automaticky skenuje domácí sítě uživatelů, vyhledává v nich potenciální slabiny, jako jsou nedostatečně silná hesla, zranitelnost routeru a kompromitované internetové připojení (DNS hijack). V případě, že Inspektor Wi-Fi nějakou zranitelnost detekuje, uživateli nabídne pomocnou ruku při řešení zjištěných problémů. Důležitým prvkem bezpečnosti v digitálním světě je ochrana před falešnými webovými stránkami. Tu zajišťuje funkce Ověřené weby, která uživatele chrání před stránkami, jež sbírají různé přihlašovací údaje, včetně těch k internetovému bankovnictví. Štít citlivých dat brání spywaru v prohledávání vašich důležitých údajů, jako jsou daňová přiznání, zdravotní záznamy či jiné osobní dokumenty. 

Integrovaný Firewall je základní bezpečnostní funkcí, která bedlivě sleduje a řídí příchozí a odchozí datové přenosy v rámci vašeho počítače. Pokročilý štít proti ransomwaru blokuje nedůvěryhodné aplikace, které by mohly změnit, odstranit či zašifrovat vaše osobní fotografie a soubory. 

Avast Internet Security nabízí také celou řadu užitečných funkcí, které doplňují ochranu před digitálními hrozbami. Patří mezi ně Aktualizace aplikací, která vás upozorní na nové verze programů nainstalovaných v počítači a provede jejich aktualizaci. Služba Passwords uzamkne všechny vaše hesla a čísla platebních karet jedním bezpečným heslem. Také vám pomůže s vytvořením nových silných hesel, která můžete použít k bezpečnému přihlašování. Avast Passwords za vás navíc automaticky vyplní přihlašovací formuláře na webových stránkách a při nákupech vyplní čísla uložených kreditních karet. Vy si je tak nebudete muset pamatovat. Užitečnou funkcí je také čištění webových prohlížečů, které zbaví váš browser nepotřebných doplňků, panelů nástrojů a ostatních nechtěných či nepotřebných rozšíření. O aktivaci a deaktivaci každého z doplňků samozřejmě rozhoduje sám uživatel. 

Avast Internet Security  přináší také režim Nerušit, který zastaví oznámení při hraní her, sledování videí či prezentování na celou obrazovku. Díky tomu nebudete rušeni ve chvílích, kdy se vám to nehodí. Avast Internet Security  obsahuje doplněk pro internetové prohlížeče, který uživatele informuje o důvěryhodnosti webových stránek, na něž se chystají vstoupit. Dále nabízí doplněk pro webové prohlížeče, který porovná ceny vámi hledaného zboží a seřadí nabídky jednotlivých obchodů s ohledem na nejlepší cenu. 

Funkce pro tvorbu záchranného disku umožňuje vytvoření bitové kopie záchranného disku na CD nebo USB. Tato bitová kopie vám pomůže zachránit počítač, který je natolik infikovaný, že již nejde spustit. Díky účtu Avast budete mít správu všech vašich zařízení chráněných Avastem přehledně na jednom místě. Účet Avast umožňuje chytrou správu vašich licencí či zjišťování polohy vašich mobilních zařízení.

Zobrazit více
3

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo
71 649 ×

TIP: Stahují se vám programy pomalu? Změřte si rychlost svého internetového připojení.