Avast Pro Antivirus 2018 - ihned zdarma ke stažení - Slunečnice.cz Hlavní navigace

 Avast Pro Antivirus 2018 18.7.2354

Koupit na SW.cz od 632 Kč

Aktualizace programu 9. 10. 2018 Antivirová kontrola 24. 8. 2018 3:12

3

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo
103 448 ×

Program pravděpodobně spustíte na tomto počítači

chci si vybrat jiné parametry

Sdílet program

Profesionální řešení pro antivirovou ochranu počítačů.

Avast Pro Antivirus je profesionální řešení ve firmách i v domácnostech pro antivirovou ochranu počítačů před viry, spywarem, rootkity a ostatními škodlivými kódy. Současně uživatele chrání před hrozbami v IM a P2P sítích. Program dále nabízí štít sloužící k zachytání nebezpečných skriptů a disponuje funkcí pro blokování potenciálně nebezpečných webových adres. Avast obsahuje také doplněk pro internetové prohlížeče, který uživatele informuje o důvěryhodnosti webových stránek, na něž se chystají vstoupit. Přímo ve výsledcích vyhledávání se tak okamžitě dozvíte, zda je daná stránka důvěryhodná, či nikoliv.

Avast umožňuje otestování počítače na přítomnost virů ihned po restartování počítače, tedy ještě v době, kdy nejsou viry aktivovány a nemohou tak zabránit svému odhalení. K vyšší bezpečnosti uživatelů navíc přispívá technologie virtuálního surfování, nebo funkce AutoSandbox, která spustí podezřelé programy v samostatném prostředí izolovaném od vašeho operačního systému. Tím zabrání šíření případné nákazy. Mnozí uživatelé ocení tichý režim, který zajistí, že v průběhu hraní počítačových her či sledování filmů nebudou rušeni zprávami antiviru.

Avast Pro Antivirus disponuje uživatelským prostředím, díky němuž je ovládání programu intuitivnější a přizpůsobené i pro dotyková zařízení. Mezi užitečné funkce programu patří Software Updater, který upozorňuje uživatele na zastaralé verze nainstalovaných aplikací a umožňuje jejich okamžitou aktualizaci. Avast Pro Antivirus současně nabízí čištění webových prohlížečů od zbytečných doplňků a panelů nástrojů, jež mohou zbytečně zpomalovat jejich chod. Antivir spolupracuje s browsery Internet Explorer, Firefox a Google Chrome. O aktivaci a deaktivaci každého z doplňků samozřejmě rozhoduje sám uživatel. Uživatele přenosných zařízení jistě potěší také možnost přerušení kontroly v případě, kdy je zařízení napájeno z baterie.

Nejnovější verze programu Avast Pro Antivirus obsahuje zajímavou funkci nazvanou Zabezpečení domácí sítě. Ta má za úkol ochránit router a celou domácí síť před útoky hackerů. Jedním kliknutím tak můžete odhalit možné bezpečnostní mezery, které by počítačoví útočníci mohli využít. Zabezpečení domácí sítě vás upozorní na nesprávně nastavený router, slabě zabezpečenou Wi-Fi síť, kompromitované internetové připojení a také na využívání nechráněného protokolu IPv6. Další užitečnou novinkou Avastu je Ochrana DNS, která zabraňuje přesměrování uživatele na škodlivé webové stránky šifrováním komunikace mezi chráněným počítačem a zabezpečeným DNS serverem. Bezpečnost zvyšuje i funkce Skenování HTTPS, která kontroluje bezpečnost stránek chráněných prostřednictvím tohoto protokolu.

Zajímavou novinkou Avastu je Celkový test, umožňující jedním kliknutím provést kontrolu počítače na přítomnost škodlivých kódů, zjistit, zda není nutné aktualizovat nainstalované programy, prověřit zabezpečení domácí sítě a také nalézt možnosti pro zvýšení výkonu počítače. 

Novinky:

 • Nyní můžete přidat více souborů do funkce Virus Chest
 • Nyní lépe zvládneme otevření více oken Avast najednou
 • Optimalizovali jsme skenování stažených spustitelných (.exe) souborů
 • Nyní vás varujeme, pokud se pokusíte zavřít systém Windows během instalace, abyste zajistili správné dokončení instalace Avast Aktualizace
 • Avast a instalace jsou nyní spolehlivější díky našemu novému nouzovému serveru HTTPS, který funguje, pokud nejsou naše standardní servery dosažitelné
 • Přidali jsme nový modul Anti-Exploit pro lepší ochranu proti exploitům, shell kódu a dalším škodlivým souborům
 • Podívejte se na novou nabídku Avast AntiTrack, kterou jsme přidali do nabídky
 • Ochrana osobních údajů (nyní pouze v angličtině)
 • Pevné skenování souborů ve Virus Chest
 • Opraveny problémy s aplikací Outlook
 • Opraven nesprávný text v kontextové nabídce Koše
 • Opraven název okna Avast na hlavním panelu
 • Opravena nepříjemná chyba, která minimalizovala hry každých 30 minut

Zobrazit více

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo
103 448 ×

TIP: Stahují se vám programy pomalu? Změřte si rychlost svého internetového připojení.