Hlavní navigace

 AVG AntiVirus FREE 2020

Názor na software AVG AntiVirus FREE

  • 17. 5. 2013 13:11

    CERN (neregistrovaný)
    hele měl jsem starý comp 2 jádro od intelu ram nejprve 512 MB, pak teda 1 GB, HDD 200 GB, zkratka dost pomalej stroj to bylo v roce 2012 a presto jsem v nem mel AVG, spokojenost, nikdy mi nic nespadlo system bezel uplne klidně akorat pri testu se to proste trochu zpomalilo.... Teď mám následující sestavu: procesor Intel i7 (osmijádro fyzické + osmijádro virtuální takže jako 16 jader) ram 4x 8GB = 32GB grafka 3GB překlokovaná od výrobce mothearboard je od Gigabyte je tro novinka dual bios, 3D bios (vypadá hezky a je hezky přehlednej) HDD Segate 1 TB, Segate 200 GB (původní ze starého compu) SSD 100 GB a je to fofr s ním. Mám to dané ve skříni Zalman Z9+ s maximem větráčků tedy 7x fan 140 mm podsvícený modrými led, všechny komponenty hlídá teplotní čidlo (výstup na display na skříni). + 1 fan na procesoru + fan ve zdroji (Fortron aurum 850 W) + 3x fan na grafice, v celým casu jsou všude prachové filtry minimum plastových dílů a hlavně je garantováno proudění vzduchu takže se ty fany nepřebíjej ale zkutečně to fičí na max. Při záteži 18 GB ram a procesoru na 86% po dobu 2 hodin sem to nevytahnul na vic nez 28 °C a mám v tom taky AVG, tak mi tu nikdo netvrdte ze je nanic mám ho celý zivot a nikdy me nezradil

Programy ke stažení jsou na Slunečnici bez virů a spyware.