Blokový Vegas Crime Simulator: Vojenský přeživší a - Slunečnice.cz Hlavní navigace

 Blokový Vegas Crime Simulator: Vojenský přeživší a 1.0.4

3

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo 0 ×
Zdarma

Sdílet

*** Vítejte ve světě Blocky Vegas Crime Simulator: Vězeňská přežití Autobusová hra ***
Celé město Blocky Las Vegas je ve vzduchu zločineckých útoků, protože městští střelci San Andrea zničili celý život města Blocky Vegas zločiny špatně. Vrahové zabijáci začnou střílet najednou a zabijí mnoho lidí, městský život Blocky Vegas byl před touto událostí tak klidný a klidný, ale teď se srdce Blocky Vegas cítí smutkem a strachem právě kvůli tomuto zločinu, který udělali někteří gangsteři Blocky san Andrea. Gangsteři byli zuřiví na scéně Blokového zločinu a zabili mnoho lidí, kteří teď mohou svou blokovou policejní službu ve Vegas zachycovat zločince a vezmou je do svých příslušných městských věznic tím, že uniknou z jejich gangsterových kolegů z Andrea Andrea a čekají, tady mohou začít spouštět a uvolňovat své spolubydlíky.
Užijte si kriminalitu města Blocky Vegas útoku, loupeže a dalšího násilí ve městě s tímto opravdovým kriminálním a gangsterským krádežím příběh o útěku z přežití. Blokový Vegas Crime Simulator: Prisoner Survival Bus je jedním z nejlepších bojových gangsterů v Blocky a vůdce City Mafia vrahové hry nadcházejícího nového roku, ve kterém budete rozbíjet, rozdrtit a zabít. Zločinecké město Blocky Vegas je plné zločineckých aktivit s největšími mafiemi Blocky San Andrea provozovanými ve městě. Hrajte jako hlídkový gangsterský tým, jelikož se budou řídit ulice Vegas s největší loupeží a policejními útoky v historii. Vstupte do světa násilí a zločinů. Měli byste hrát Blocky Vegas Crime Simulator: Vojenský přeživší autobus Protože poskytujeme veškerou úlohu vězňů Escape hry, Zločinecké deskové hry Vojenský vězeň dopravních letadel, Trestní doprava letadla, Policejní autobusová kriminální doprava van a vyšetřování trestných her V naší jedné hře.

*** Blokový Vegas Simulátor kriminality: Vězeňský přeživší Bus Story ***
Někteří gangsteři zločinu napadli v Las Vegas, celé město jako Vegas srdce bylo šokováno kvůli těmto útokům, policejní a kriminální agenti byli shromážděni na scénách zločinu a také začali hlídku zločince. Městská policie se rozhodla předat tento případ věčnému zločinu Vegas nazvanému pan John Smith, jak on věděl Vegas Master zločinu a tresty on našel nějaké stopy v zločinu a vyšetřování hry a začít útok na zločince a nakonec chytil je. Nyní se Soud a zákon rozhodl přenést tyto zločince na vojsko s Blokým pískem Andrea (jejich vlasti). Plán na přepravu vězňů je důkladný Různé dopravní režimy jako: armádní loď, loď, armádní vrtulník, policejní vězňové autobusy, policejní vězni a policejní auto to je vědět, že jejich Kolegové zločinci se chystají k útoku na policejní auto při přepravě zločinců V této kriminální bojové zločinecké bojové hře. Nyní musíme nejprve dopravit zablokované vězně na vysoký soud přes policejní auto z policejní stanice Vegas Zločinci mohou být v kosmopolistech ve Vegas poblíž tady nebo ulicemi ve Vegas s zbraněmi čekajícími na policejní auto, aby tak přišli, mohou spustit Firing. Pak pro policejní jízdu jdou do Centrálního vězení z vrchního dvora. Ve třetí době je čas věnovat přežití autobusu policejního vězně, protože musíme převážet vězně v autobuse a přežít je od jiných gangsterů. Na 4. úrovni bude vězeň vězňů Přeprava lodí Policie bude zločince převezme na ostrov pomocí lodi. Na páté armádě vězňů přichází dopravní loď, aby zajatci zajali do armádních základních táborů. Nyní se jedná o nákladní helikoptéru s námořní dopravou, která dopravuje zločince do letadla na letiště San Andrea a pak z letiště San Andrea do příslušné policie v policejním autobusu.

Můžete nás také navštívit na adrese:
Facebook stránku
https://www.facebook.com/Freeze-games-118126805533395/?ref=bookmarks
Podívejte se na naše videa na youtube
https://www.youtube.com/channel/UCWQmO9bExMmMGZmtI923Udw/videos?view_as=subscriber
Zobrazit více
3

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo
0 ×