Brave Browser: Fast AdBlocker - Slunečnice.cz

 Brave Browser: Fast AdBlocker

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo 0 ×
Zdarma

Sdílet

Prohlížeč Brave Web Browser je rychlý, svobodný, bezpečný webový prohlížeč pro Android se zabudovaným blokováním reklamy, bezpečností a ochranou proti sledování, optimalizovaným užíváním dat a baterie.

BLOKOVÁNÍ REKLAMY
Brave je navržen s vestavěným blokováním reklamy pro hladké surfování bez reklam.

RYCHLÝ A BEZPEČNÝ
Žádné externí pluginy nebo nastavení pro správu a konfigurovaci! Brave jednoduše poskytuje nejrychlejší a nejbezpečnější prohlížení webu dostupné pro Android. Brave byl vyvinut pro rychlost a bezpečnost, takže si můžete vychutnat bleskově rychlé prohlížení bez vyskakovacích oken, malwaru a dalších nepříjemností.

OPTIMALIZACE BATERIE A DAT
Brave snižuje čas načítání stránky, zlepšuje výkon a chrání před malwarem z reklam. Brave vykazuje 2x až 4x zvýšení rychlosti na Androidu, takže uvidíte přímé snížení spotřeby baterie a dat.

OCHRANA SOUKROMÍ 
Brave také chrání uživatele pomocí špičkových prvků ochrany osobních údajů a bezpečnosti, jako je HTTPS Everywhere (šifrovaný datový provoz), blokování skriptů, blokování cookies třetícj stran a soukromých anonymních karet.

Brave pro Android má následující vlastnosti:
* Vestavěné blokování reklam
* Blokuje vyskakovací okna
* Optimalizace baterie
* Optimalizace dat
* Ochrana proti sledování
* Https Everywhere (pro zabezpečení)
* Blokování skript
* Blokování cookies třetích stran
* Záložky
* Historie
* Soukromé karty
* Nedávné karty

Jak začít?
Snadně! Stačí kliknout na lví hlavu a objevit štíty Brave, které mají nastavení na stránce, takže se můžete rozhodnout, které stránky blokovat.

O Brave
Naší mise je záchrana webu zvýšením rychlosti a bezpečnosti prohlížení pro uživatele při rostoucím podílu na výnosech reklam pro tvůrce obsahu.

Web se změnil. V ekosystému reklam mimo kontrolu se uživatelé vzbouřili a blokování reklam se stalo novou zbraní pro zlepšení rychlosti prohlížení, bezpečnost a soukromí. Bohužel, blokování má za následek závod, kde nikdo nevyhrává. Bez možnosti pro tvůrce obsahu vydělávat peníze za jejich úsilí by uživatelé měli menší počet stránek na prohlížení a získali by jenom obsah z kontrolovaných zdrojů.

Brave si klade za cíl transformovat ekosystém online reklamy s mikroplatbami a novým řešením rozdělení těchto příjmů, které poskytují uživatelům a autorům lepší výsledek, kde je rychlé a bezpečné prohlížení cestou k lepší budoucnosti pro otevřený web.

Chcete-li se dozvědět více o webovém prohlížeči Brave, který má zabudovano blokování reklamy, ochranu před sledováním a bezpečnost, optimalizovanou spotřebu dat a baterie, navštivte https://www.brave.com

Poznámka: Brave pro Android je je prohlížeč kart a je odlišný od Brave Browser - Link Bubble, který načítá stránky v pozadí.

Podpora: Pokud máte nějaké dotazy, neváhejte nás kontaktovat na support@brave.com
Zobrazit více

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo
0 ×

TIP: Stahují se vám programy pomalu? Změřte si rychlost svého internetového připojení.