Color Themes Keyboard 2018 HD - Slunečnice.cz Hlavní navigace

 Color Themes Keyboard 2018 HD 1.270.15.119

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo 0 ×
Zdarma

Sdílet

Jsme velmi rádi, že vám přineseme jednu z našich nejnovějších barevných klávesových motivů: Klávesnice barevných motivů! To je nejlepší design pro každého, kdo miluje barvy. Zkuste tuto úžasnou novou aplikaci dnes a nikdy se nebudete chtít vrátit ke své standardní klávesnici Android.
Světlé téma pro klávesnici je velmi trendové právě teď. A pokud je máte rád stejně jako my, máme pro vás ten nejlepší design! Stahujte Klávesnice barevných motivů nyní a nechte náš smartphone vypadat barevněji než kdy jindy s jasnými odstíny a grafikou, která vás a vaše přátele překvapí!

Nový Color Themes Keyboard 2018 HD změní pozadí vaší klávesnice s jedinečným designem a úžasnou barvou. Pomocí motivů klávesnice pro systém Android můžete přizpůsobit klávesnici smartphonu. Zkuste jeden návrh a zjistěte, jak nové motivy klávesnice mohou změnit váš telefon! ★★★

★★★ Můžete vidět, jak tento motiv vypadá na obrazovkách snímku HD, které jsme přidali. To je jedna z klávesových motivů pro Android, která je kompatibilní s většinou verzí smartphonu a bude vypadat úžasně na vašem zařízení Android.

✧ Dejte standardní klávesnici nový vzhled ! Toto téma klávesnice změní vzhled a tvar tlačítek klávesnice, takže je nyní snazší psát
✧ Získejte tuto tématiku klávesnice a začít ji používat okamžitě! Instalace je snadná a kroky pro aktivaci klávesnice jsou velmi snadné! ✧

★★★ Jak nainstalovat a používat Color Themes Keyboard 2018 HD ★★★
• Ujistěte se, že máte v telefonu nebo tabletu Android nainstalovanou Klávesnice GO - Emodži nebo Nová klávesnice 2018 .
• Stáhnout Color Themes Keyboard 2018 HD
• Otevřete nový motiv klávesnice a vyberte možnost "Nastavit jako aktivní motiv"
• Začněte používat nové volné téma klávesnice!

★ Upozornění ★ Pokud nemáte nainstalované Klávesnice GO - Emodži nebo Nová klávesnice 2018 , nemusíte se obávat, budete přesměrováni na stránku ke stažení, kde můžete nainstalovat kompatibilní klávesnici!
✧ Chcete další motivy pro klávesnici? ✧ Navštivte naši stránku pro vývojáře a stáhněte si více bezplatných témat z klávesnice!
◆ Kontaktujte nás galaxythemes1@gmail.com pokud máte nějaké požadavky na téma! Vždy se snažíme zveřejnit úžasné nové volné klávesové motivy pro Android! Zůstaňte s námi spojeni v sociálních médiích a zjistíte, kdy zveřejňujeme nové motivy pro klávesnici.
Toto téma využívá volný písmo, které lze nalézt na http://redheadstock.deviantart.com/art/Sparklies-Photoshop-Brushes-67557195
http://www.brusheezy.com/brushes/40450-24-abstract-bokeh-brushes
http://www.shapes4free.com/photoshop-custom-shapes/wavy-spiral-sunburst-photoshop-shapes/
Zobrazit více

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo
0 ×

TIP: Stahují se vám programy pomalu? Změřte si rychlost svého internetového připojení.