Counter Terrorist 2017 : Gun War Counter Strike - Slunečnice.cz

 Counter Terrorist 2017 : Gun War Counter Strike 1.4.5

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo 0 ×
Zdarma

Sdílet

Dobrý den FPS Střílečky fanoušci, vítejte v oblasti boje proti terorismu 2017, město čelí značné bezpečnostní riziko z některých teroristických organizací. Provoz inteligence je provozováno přes město zjistit teroristické skrýše a jejich zprostředkovatelé. CID oddělení zprávy podezřelý budova ve městě, kde jsou podezřelí skrývá a plánuje jejich další útoky. Jste vyškoleni speciálních sil agent vaším úkolem je eliminovat podezřelé stávkou pult teroristického právě teď. Vysoce vyškolený komando vás bude doprovázet během protiteroristické operace. Pultem Terrorist a counter strike terorista FPS střílečka, ve kterém voják boj s nepřítelem, 3D Protiteroristická střelba simulační hry. Hra je o potírání teroristických misí, Counter Strike na nepřátele zničit nepřátele a zabít všechny terorismu prostřednictvím protiútok s rychlým střeleckých kulomety, ruční granáty a další zbraně.

Jako speciální pult prostředek teroristického střelec s podporou voják v bojové akci opět teroristické během protiteroristické operace, vaším úkolem je chránit město, a střílet všechny teroristy k smrti surově. Terorista zaujímá nějaké vysoké strategická hra budov a oni plánují teroristický útok tam, ty jsou přiřazeny na speciální protiteroristické misi armáda hlava čtvrtletí speciální operace sil. Nyní je na čase, aby protiútok na teroristické spící buňky a zabít je všechny.
Teroristé se skrývají v budově, Pospěšte si a střílet všechny teroristy dolů. hit pistole spoušť a přesunout na další, házet granáty, udělej to rychle, je zde krátký čas dělat práci, být super hrdina a bojovat s smrtící střelci. To je nejlepší Protiteroristická sniper natáčení hry v 3d pro fotografování hráčů. Jste tajný agent zabíjet nepřátele pultu připojit .do stávku Gunship na teroristy, vy úkolem je střílet a terorista sundat, terorista se připojit zpět k vám, provést smrtící anti-teroristický protiútok na teroristy a sundat Všechno. Counter strike mrtvého teroristy a tvrdě bojovat jako vojáka armádních sil bojujících s teroristickými útoky na hranici her a čítač teroristických her. Protiteroristická Game 3d je hra, ve které Soldier přiřazen k tomu pult teroristický útok při hraní her boje proti terorismu a dělá boje proti terorismu útok, boje proti terorismu vs terorista v oblasti boje proti teroristickým útokem a potírání teroristických hry střílet teroristy v oblasti boje proti teroristickým natáčení. Nákladu zbraně, připravte si zbraň herní oblasti boje proti terorismu útok na smrt a udělat nějaké počítadlo teroristický útok 3d eliminovat teroristy v budově.
Nepřátelé jsou na vysoce kvalifikované a znal všechny výsadkových akční a válečné hry, teroristického údernou k dovednostem v zbraň střelec 3d Protiteroristická stávky a propouštění bojovou činnost a boj proti němu v boji proti terorismu v platnost v bitevním poli. Čas běží velmi rychle, jste anti-teroristické komando, přidělen úkol zničit úkrytů nepřítele přes město, než terorista dělat více teroristických útoků ve městě. Protiútok je a střílet všechny z nich ve chvíli, a to prostřednictvím ručních granátů, použijte kulomet, AK-47 Sniper natáčení hry, ve kterém voják boj s nepřítelem s pistolí pro odstřelovací natáčení hry 3d. To je nejlepší sniper natáčení hry v 3d pro natáčení hráče. Jste tajný agent, zabíjet nepřátele boje proti teroristickým útokem.
Ty jsou přiřazeny ke zničení nepřítele základního tábora, ukázat své Protiteroristická komando schopnosti učit se v boji proti terorismu síla tréninku, být statečný voják, bojovat za svou zemi a národ, bojovat o svou národů, boj za mír, zabíjet smrtící nepřátele a zničit jejich základní tábor tak, že ne více ohrožení civilistů života.

Herní vlastnosti:
Realistické 3D simulace a náročné mise dosáhnout
Multi Zbraň hra
Realistické bojové akce
zničení nepřátel s ručními granáty
Návykové hry a životní prostředí.
Zobrazit více

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo
0 ×

TIP: Stahují se vám programy pomalu? Změřte si rychlost svého internetového připojení.