Diners Club Macedonia - Slunečnice.cz

 Diners Club Macedonia 1.0.4

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo 0 ×
Zdarma
Aplikace pro: iPhone, iPad

Sdílet

Вашата Динерс Клуб Македонија мобилна апликација Ви овозможува пристап до информациите, секаде и во секое време.
Апликацијата нуди многу корисни информации, дури и ако не поседувате Динерс Клуб картичка.
Воедно, доколку корисникот е заинтересиран за картичка, може веднаш да аплицира директно преку Динерс Клуб Македонија апликацијата.

Карактеристики:
- пребарувач на банкомати и експозитури
- можност за регистрација на My Diners за проверка на моментална состојба на сметката, сите трансакции за период, уплати за период и трошоци за следната сметка
- следење на акции, попусти и понуди од продажни места
- пребарување на продажни места по категории
- листа на повеќе од 450 аеродромски салони
- брз и едноставен пристап до сите новости
 • Verze programu

  1.0.4

 • Poslední aktualizace od vývojáře

  5. 4. 2017 2017-04-05

 • Počet stažení

  0 ×

 • Velikost

  69,91 MB 69.91 MB

 • Web autora

 • Finance
 • Systémové požadavky

  Aplikace pro: iPhone, iPad

 • Podporované jazyky

  • Angličtina
Zobrazit více

zdarma Změřit rychlost stahování

Změřte si jakou rychlostí můžete stahovat soubory do svého počítače nebo nahrávat soubory na internet

Změřit rychlost

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo
0 ×