elPokladny.cz - Slunečnice.cz Hlavní navigace

 elPokladny.cz 1.2.04

3

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo 1 ×
Zdarma

Sdílet

elPokladny.cz je český on-line pokladní systém dostupný odkudkoli z jakéhokoli zařízení od Androidu nebo PC až po běžný prohlížeč. Kromě EET nebo skladového hospodářství nabízí celou řadu dalších užitečných funkcí. Vhodný je pro drobné živnostníky, maloobchod i restaurace. Aplikace je chráněna proti výpadku internetu a funguje i offline. Možnost pronájmu tiskáren nebo čteček EAN čárových kódů. V základní verzi ZDARMA bez měsíčních paušálů.


Elektronická evidence tržeb

Na základě již třetí verze technické dokumentace vydané Generálním finančním ředitelstvím, jsme připraveni na EET. Starosti s legislativou proto můžete nechat klidně na nás. Jak bude EET "fungovat" v praxi a jestli splní sny a očekávání našich politiků už ale ovlinit bohužel nedokážeme! Více o EET na blog.elpokladny.cz

Univerzální a bezpečné

Pokladní systém lze spustit na jakémkoli zařízení! Buďto v běžném prohlížeči nebo si jí jednoduše nainstalujete do svého Android zařízení, do svého PC nebo dokonce i na svůj stávající pokladní terminál, takže s pořízením pokladny nemusíte mít žádné další náklady navíc. Aplikace je chráněna proti výpadku internetu a funguje i offline.

Možnost pronájmu periferií

Jste provozovatelem autokempu nebo máte jiný sezóní příjem? Nechcete mít s pořízením pokladního systému zbytečné jednorázové výdaje? K jakékoli variantě pokladny nabízíme také pronájem termálních tiskáren nebo čteček EAN čárových kódů. Za 4 měsíce provozu FREE verze Kalkulačka a pronájmu tiskárny zaplatíte jen 400 Kč bez DPH.Cenově dostupné varianty

Kalkulačka - ZDARMA

Hledáte jednoduché a přitom užitečné řešení EET? Právě pro Vás je zde tato varianta. Zcela ZDARMA a bez dalších paušálních poplatků. Ideální v kombinaci s All-in-one zařízením Citaq V1.

- Jednoduchý a rychlý prodej
- Vhodné i pro plátce DPH
- Neomezený počet vystavených účtenek
- Chytré přehledy prodejůDrobný podnik - 290 Kč / měsíčně

Chcete více zefektivnit svoje podnikání a mít nad ním dokonalý přehled? Vyzkoušejte nejprodávanější variantu pokladního systému za velice příznivou cenu. Začněte podnikat moderně s elPokladny.cz již dnes!

- Jednoduchý prodej a příjem zboží
- Neomezený počet položek
- Skladové hospodářství
- Hromadná správa zboží pomocí ExceluMaloobchod / Restaurace - 590 Kč / měsíčně

Potřebujete sofistikovanější pokladní systém? U této varianty se dá například režim pokladny libovolně kombinovat pro majitele obchodu a restaurace zároveň.

- Neomezený počet provozoven
- Objednávky, nabídky a rezervace
- Podpora cizích měn
- Sestavy / Receptury
- AKCE! Čtečka ZDARMA!
Zobrazit více
3

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo
1 ×