eManager mobile - Slunečnice.cz Hlavní navigace

 eManager mobile 1.14

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo 0 ×
Zdarma

Sdílet

Mobilní aplikace pro informační systém eManager. Aplikace usnadňuje přístup k Vašim datům na cestách se záměrem zjednodušit a automatizovat vykonávané akce v rámci jednotlivých modulů např. tiketovacího systému, správy workflow, skladovacího systému a v neposlední řadě i projektového řízení.

Informační systém eManager je postaven s unikátní myšlenkou univerzálních dynamických struktur, které si uživatel může jakkoli měnit, a které jsou nezávislé na firemním IT. Mobilní aplikace tyto struktury ještě více integruje a zavádí nový typ upozornění na blížící se limity. Notifikace jsou účelně zasílány v definovaných okamžicích, zejména v případě příchodu nové akce (úkolu, stavu). V aplikaci naleznete i vlastní kalendář, list úkolů, vnitropodnikový chat a mnoho dalších.

Použitá grafika umožňuje vybrat vhodnou úvodní stránku, která pak vede rychle k žádané informaci. Možnosti zobrazení na úvodní stránce:
Souhrny úkolů, kategorie úkolů
Grafické zobrazení závislých veličin
Chatovací okno
Přehledové reporty pro management
Detailní popis úkolu pro výkonné pracovníky
Menu a další

V případě potřeby vyhotovení reportu o provedení akce lze přikládat foto jako doklad. Na straně serveru, se kterým mobilní aplikace komunikuje, běží serverová aplikace IS eManager. Přístupy a zobrazení podle přidělených práv jsou propracovány do detailu. Má-li oprávnění stejný charakter pro skupinu, lze přidělit stejná práva celé skupině najednou a usnadnit tak administraci oprávnění.
Zobrazit více

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo
0 ×

TIP: Stahují se vám programy pomalu? Změřte si rychlost svého internetového připojení.