F3 Faktury - ihned zdarma ke stažení - Slunečnice.cz

F3 Faktury 14.1.6

Poptat plnou verzi

Aktualizace programu 8. 2. 2014 Antivirová kontrola 6. 9. 2017 5:06

2.5

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo
7 514 ×

Program pravděpodobně spustíte na tomto počítači

chci si vybrat jiné parametry

Sdílet program

Program pro tvorbu faktur, dodacích listů, atd.

Program je určen pro nejširší okruh uživatelů, jak plátců DPH, tak i neplátců. Umožňuje vytváření faktur, jejich následnou editaci a archivaci. Možnost generování faktur z dodacích listů a naopak. Lze vkládat naskenované razítko a podpis a ukládat v PDF k odeslání elektronickou poštou.

Možnost síťového provozu. Součástí programu jsou mnohé přehledy s možností tisku, včetně tisku příjmových dokladů k fakturám a provádění částečných úhrad. Program je podporován číselníky pro usnadnění práce. Můžete vytvářet klasické faktury, zálohové faktury, dobropisy. Faktury můžete vystavovat s libovolnou měnou, ne jen české koruny CZK.

Lze zadat adresu jiného konečného příjemce, pokud se liší od adresy odběratele. Vedení evidence zásob, fakturace z evidence. Se skladovými položkami můžete jít do mínusu. Zavedení funkčních kláves F1-F12. Fakturace je určena i pro neznalé uživatele. Podpora tisku faktur ve slovenském a anglickém jazyce, tisk ceníku. Řešení zálohových faktur. Nově doplněno zaokrouhlování faktur na celé koruny.

Zobrazit více

zdarma Změřit rychlost stahování

Změřte si jakou rychlostí můžete stahovat soubory do svého počítače nebo nahrávat soubory na internet

Změřit rychlost

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo
7 514 ×