Family Guy Back to the Multiverse - Slunečnice.cz

 Family Guy Back to the Multiverse

Hru není možné koupit
3

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Sdílet

Akční hra z pohledu třetí osoby zasazená do prostředí amerického animovaného seriálu Family Guy z dílny Setha MacFarlanea...

Akční hra z pohledu třetí osoby zasazená do prostředí amerického animovaného seriálu Family Guy z dílny Setha MacFarlanea. V roli nejmladšího z rodiny Stewieho Griffina a psa Briana budete cestovat různými paralelními vesmíry a pronásledovat Stiwieho zlého bratra Bertrama, který shromažďuje armádu napříč dimenzemi s jejíž pomocí hodlá zničit realitu ve které jeho bratr žije.

Podíváte se do světa kde žijí jen amišové, do santovi dílny a na několik dalších šílených míst. Ve hře je spousta známých míst a charakterů, které známe ze seriálu. Samozřejmě nechybí spousta rozličných zbraní, od coltu 1911 po laserové pušky a místy spousta bizarních nepřátel žijících ve světě Family Guy.

Mimo hlavní kampaň je také možnost hrát několik misí, ve kterých si vyzkoušíte hru i za jiné obyvatele města Quahog, které však nesouvisí s hlavní příběhovou linií. Další z možností je hra pro více hráčů. Multiplayer má několik módů mezi nimi například klasický DeathMach. Fanoušci seriálu ocení atmosféru vycházející z dabingu, hlášek známých postav a spousty vtipných a absurdních prvků, které dělají Family Guy tím čím je.

zdarma Změřit rychlost stahování

Změřte si jakou rychlostí můžete stahovat soubory do svého počítače nebo nahrávat soubory na internet

Změřit rychlost
Hru není možné koupit

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste