Family Guy Back to the Multiverse - Slunečnice.cz

 Family Guy Back to the Multiverse

Hru není možné koupit

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Sdílet

Akční hra z pohledu třetí osoby zasazená do prostředí amerického animovaného seriálu Family Guy z dílny Setha MacFarlanea...

Akční hra z pohledu třetí osoby zasazená do prostředí amerického animovaného seriálu Family Guy z dílny Setha MacFarlanea. V roli nejmladšího z rodiny Stewieho Griffina a psa Briana budete cestovat různými paralelními vesmíry a pronásledovat Stiwieho zlého bratra Bertrama, který shromažďuje armádu napříč dimenzemi s jejíž pomocí hodlá zničit realitu ve které jeho bratr žije.

Podíváte se do světa kde žijí jen amišové, do santovi dílny a na několik dalších šílených míst. Ve hře je spousta známých míst a charakterů, které známe ze seriálu. Samozřejmě nechybí spousta rozličných zbraní, od coltu 1911 po laserové pušky a místy spousta bizarních nepřátel žijících ve světě Family Guy.

Mimo hlavní kampaň je také možnost hrát několik misí, ve kterých si vyzkoušíte hru i za jiné obyvatele města Quahog, které však nesouvisí s hlavní příběhovou linií. Další z možností je hra pro více hráčů. Multiplayer má několik módů mezi nimi například klasický DeathMach. Fanoušci seriálu ocení atmosféru vycházející z dabingu, hlášek známých postav a spousty vtipných a absurdních prvků, které dělají Family Guy tím čím je.

Hru není možné koupit

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

TIP: Stahují se vám programy pomalu? Změřte si rychlost svého internetového připojení.