Hlavní navigace

 Firefox 119

Názor na software Firefox

  • 16. 10. 2013 14:27

    MJ (neregistrovaný)

    Mám taky na jednom pc W7 a k tomu chrome, nějakou odnož chrome a firefox. Ten přechod od chrome k firefoxu je možná komplikovaný když jsi na něco už zvyklý ale docházím k závěru že firefox mi vyhovuje mnohem víc už tím jak se logicky ovládá , když něco nastavím tak to funguje na rozdíl od chrome který toho taky nabízí dost , ale můžu mnohdy zatrhnout co chci v nastavení a stejně si dělá co chce , možná je svižný , ale to je taky jeho jediná a poslední výhoda.Firefox je jen malinko pomalejší ale zdá se že jinak mnohem lepší.Je to o zvyku. Nadruhém pc s wxp mám chrome a nyní už taky Firefox a na pc s Vistami rovněž.Když spouštím prohlížeč tak už intuitivně spouštím Firefox a dal jsem si jej jako výchozí.Chrome jsem používall od počátku jeho vzniku a spoustu google služeb postupem času je ale opouštím ( ne všechny ) a myslím si že dělám dobře.Chrome používám hlavně pro přístup ke svému cloudu, emailu a občas pro překlad stránek i když u Firefoxu mám taky doplněk . Navíc vyhledávat v google s Firefoxu je mnohem pohodlnější než s Chrome kde okno první dvě tři vteřiny poskakuje než se ustálí přes všechny ty blbiny o kterých nás googlik informuje. Jako by nestačilo jednou.

Programy ke stažení jsou na Slunečnici bez virů a spyware.