Názor na software Firefox od mi.ro - Opět ti závistivý psychopati z Firefoxu mě znovu... - Slunečnice.cz Hlavní navigace

Firefox 65

Aktualizace programu 31. 1. 2019 Antivirová kontrola 1. 2. 2019 21:11

3

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo
4 834 815 ×

Program pravděpodobně spustíte na tomto počítači

chci si vybrat jiné parametry

Sdílet program

Názor na software Firefox

mi.ro aura:10
21. 1. 2015 15:40

RE: Firefox 35

celé vlákno
Opět ti závistivý psychopati z Firefoxu mě znovu bez upozorněni sami přeinstalovali na verzi 35.Po prohlídce, kdy jsem zjistil stále mnoho nedostatků a nevrácení mých urgovaných požadavků do původního fungujícího stavu, jsem znovu přeinstaloval na svou verzi. Podvodná podpora Mozilli, se nadále skrývá, mění nastavení, šmíruje a nekomunikuje. Pokud si ji někdo pochvaluje, je to jeho názor. Ti, co si myslí, že špatně jede i na 2 RAM i na XP jednojádru a jede jim uspokojivě na výkonnějším jádru tak se mýlí! Není rozdíl jestli máte 2 nebo 8 RAM.Spíše na rychlosti spojení, čistotě disku a registrů.Jaké doplňky používáte a jaký antivir, anti-malware, firewall, jaké aplikace (mnohé jsou škodná) atd.To vše se projevuje v rychlosti (mnohé připojení poskytovatel skrytě přiškrcuje) a neodůvodněných změn.Např. poslední verze 28 jede také bez problému.Stahuji na ní svižně v pohodě i 5 GB dost souborů najednou.Což by mnozí záviděli.A že, se Mozille nelíbí její používání v rozporu jejího svobodného kodexu který porušuje, je z její strany hodně velká cenzura!!Nedivím se, že postavení Mozilli tak pokleslo od verze 29, vlivem přechodu na prohlížeč typu chrome-australis.Jsou i jiné prohlížeče od mozilli, které jsou mnohem lepší, neupravené a z mnoha doplňky.Jen si vybrat.Takže tu chválu nereklamuji.

Programy ke stažení jsou na Slunečnici bez virů a spyware. Naše uživatele chrání ESET NOD Antivirus.