Názor na software Firefox od Timmy666 - Tak jsem, jako spousta co tu už psali,... - Slunečnice.cz Hlavní navigace

Firefox 65

Aktualizace programu 31. 1. 2019 Antivirová kontrola 1. 2. 2019 21:11

3

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo
4 835 102 ×

Program pravděpodobně spustíte na tomto počítači

chci si vybrat jiné parametry

Sdílet program

Názor na software Firefox

Timmy666
Timmy666 (neregistrovaný) 2001:718:1001:----:----:----:----:----
21. 12. 2018 8:59

Co jste to zase vygrcli? Už tu chemii nežerte!

Tak jsem, jako spousta co tu už psali, naletěl. Takovou srágoru jsem ještě nepotkal. Otevřu browser, zobrazí se Gúgl. Vyhledávat jde. Pokud šáhnu na adresní řádek - konec - program neodpovídá a dá se jen sestřelit ze správce. Stará verze nedělala žádné problémy. Mám pocit, že platforma, do které zasahuje každý, kdo má v prd...li díru, ani jinak vypadat nemůže. Ty Vaše neustálé upgrady, kdy jediné zlepšení je to, že pracně nainstalované berličky, aby se to vůbec dalo používat, přestanou rázem fachat a nové se objeví tak za půl roku, kdy už zase nějaký uhříkovatý učeň IT vyrobí novou antiverzi/perverzi chcíplé lišky a celá anabáze se opakuje stále dokola. A to, že za pár minut ten zázrak sežere 1.5GB paměti a reakce na povely se prodlouží ná řády minut, to už snad ani nemusím zdůrazňovat. Jedním slovem SHIT MAKEŘI vyrobili o5 SHIT.

Programy ke stažení jsou na Slunečnici bez virů a spyware. Naše uživatele chrání ESET NOD Antivirus.