Hlavní navigace

 Firefox 119

Vlákno názorů na software Firefox

  • 22. 6. 2008 12:41

    Wingska (neregistrovaný)
    Při aktualizaci ze starší verze FF na novou,záložky zůstávají zachované.Spusta doplňků ze starší verze se musí odinstalovat,není kompaktibilní-to zas není takový problém.Ve starší FF verzi,šly záložky krásně po přidání,seřadit podle abecedy.Tady to nejde(spoň si myslím)-hledání a zapisování podle názvu položek je na nic,zdlouhavé-aspoň pro mne.Navíc se v nové Mozille sekají některé programy nebo jdou na půl.Problém mám s plnou verzí IncrediMailu,kterou mám licencovanou a nemůžu stahovat nic z Gold Gallery-vyzívá mne to stále k zakoupení licence,kterou už dávno mám...veškeré doplňky z GG stažené můžu používat,ale stahovat ne.A rychlost celého FF není tak vyjímečná jak se psalo.Snad ještě jediné plus pro FF3 je skvělý anglicko/český překladač celých stránek,který ve starší verzi nebyl..... :-[
  • 22. 6. 2008 12:44

    Wingska (neregistrovaný)
    Wingska napsal:
    Při aktualizaci ze starší verze FF na novou,záložky zůstávají zachované.Spusta doplňků ze starší verze se musí odinstalovat,není kompaktibilní-to zas není takový problém.Ve starší FF verzi,šly záložky krásně po přidání,seřadit podle abecedy.Tady to nejde(spoň si myslím)-hledání a zapisování podle názvu položek je na nic,zdlouhavé-aspoň pro mne.Navíc se v nové Mozille sekají některé programy nebo jdou na půl.Problém mám s plnou verzí IncrediMailu,kterou mám licencovanou a nemůžu stahovat nic z Gold Gallery-vyzývá mne to stále k zakoupení licence,kterou už dávno mám...veškeré doplňky z GG stažené můžu používat,ale stahovat ne.A rychlost celého FF není tak vyjímečná jak se psalo.Snad ještě jediné plus pro FF3 je skvělý anglicko/český překladač celých stránek,který ve starší verzi nebyl..... :-[
  • 23. 6. 2008 11:48

    anonymní
    Wingska napsal:
    Wingska napsal:
    Při aktualizaci ze starší verze FF na novou,záložky zůstávají zachované.Spusta doplňků ze starší verze se musí odinstalovat,není kompaktibilní-to zas není takový problém.Ve starší FF verzi,šly záložky krásně po přidání,seřadit podle abecedy.Tady to nejde(spoň si myslím)-hledání a zapisování podle názvu položek je na nic,zdlouhavé-aspoň pro mne.Navíc se v nové Mozille sekají některé programy nebo jdou na půl.Problém mám s plnou verzí IncrediMailu,kterou mám licencovanou a nemůžu stahovat nic z Gold Gallery-vyzývá mne to stále k zakoupení licence,kterou už dávno mám...veškeré doplňky z GG stažené můžu používat,ale stahovat ne.A rychlost celého FF není tak vyjímečná jak se psalo.Snad ještě jediné plus pro FF3 je skvělý anglicko/český překladač celých stránek,který ve starší verzi nebyl..... :-[
  • 23. 6. 2008 11:50

    anonymní
    anonymní uživatel napsal:Tak jsem si stáhla novou verzi FF3 a nejde mi nainstalovat doplněk-překladač Britanik,kde mám najít skvělý anglicko-český překladač?Děkuji Ivana
    Wingska napsal:
    Wingska napsal:
    Při aktualizaci ze starší verze FF na novou,záložky zůstávají zachované.Spusta doplňků ze starší verze se musí odinstalovat,není kompaktibilní-to zas není takový problém.Ve starší FF verzi,šly záložky krásně po přidání,seřadit podle abecedy.Tady to nejde(spoň si myslím)-hledání a zapisování podle názvu položek je na nic,zdlouhavé-aspoň pro mne.Navíc se v nové Mozille sekají některé programy nebo jdou na půl.Problém mám s plnou verzí IncrediMailu,kterou mám licencovanou a nemůžu stahovat nic z Gold Gallery-vyzývá mne to stále k zakoupení licence,kterou už dávno mám...veškeré doplňky z GG stažené můžu používat,ale stahovat ne.A rychlost celého FF není tak vyjímečná jak se psalo.Snad ještě jediné plus pro FF3 je skvělý anglicko/český překladač celých stránek,který ve starší verzi nebyl..... :-[
  • 23. 6. 2008 20:53

    anonymní
    anonymní uživatel napsal:Takže se radši vrátím k dvojce,britanik zaplacený a tady si neví rady....:(( a já taky ne!!!
    anonymní uživatel napsal:Tak jsem si stáhla novou verzi FF3 a nejde mi nainstalovat doplněk-překladač Britanik,kde mám najít skvělý anglicko-český překladač?Děkuji Ivana
    Wingska napsal:
    Wingska napsal:
    Při aktualizaci ze starší verze FF na novou,záložky zůstávají zachované.Spusta doplňků ze starší verze se musí odinstalovat,není kompaktibilní-to zas není takový problém.Ve starší FF verzi,šly záložky krásně po přidání,seřadit podle abecedy.Tady to nejde(spoň si myslím)-hledání a zapisování podle názvu položek je na nic,zdlouhavé-aspoň pro mne.Navíc se v nové Mozille sekají některé programy nebo jdou na půl.Problém mám s plnou verzí IncrediMailu,kterou mám licencovanou a nemůžu stahovat nic z Gold Gallery-vyzývá mne to stále k zakoupení licence,kterou už dávno mám...veškeré doplňky z GG stažené můžu používat,ale stahovat ne.A rychlost celého FF není tak vyjímečná jak se psalo.Snad ještě jediné plus pro FF3 je skvělý anglicko/český překladač celých stránek,který ve starší verzi nebyl..... :-[
  • 8. 3. 2009 2:37

    Bizon (neregistrovaný)

    Záložky se dají seřadit:

    Záložky-->Knihovna stránek (Ctrl+Shift+B)

    V levém okně vybrat príslušný řádek,  pravé tlačítko myši..seřadit

Programy ke stažení jsou na Slunečnici bez virů a spyware.