Fit Shqip - Slunečnice.cz Hlavní navigace

 Fit Shqip 2.2

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo 0 ×
Zdarma

Sdílet

Për momentin Fit Shqip nuk ka plane të ushtrimeve, por ka vetëm ushtrimet. Pasi ta instaloni aplikacionin për herë të parë sigurohuni që të keni lidhje interneti për të shkarkuar imazhe në ''cache'' (shkarkohen automatikisht në momentin kur ju klikoni mbi një imazh), atëherë ju mund t'i shikoni këto imazhe kudo pa pasur nevojë për një lidhje interneti.

Fit Shqip posedon:
-Ushtrimet e Fitnesit
-Ushtrimet e Shtëpisë
-Kalkulimin e Peshës
-Matësin e Hapave dhe të dhënat e hapave për ditë, javë dhe muaj

Plani dietal dhe kalkulimi i rrahjëve të zemrës do të vijnë së shpejti!
Zobrazit více

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo
0 ×

TIP: Stahují se vám programy pomalu? Změřte si rychlost svého internetového připojení.