Frekr - evidence docházky - Slunečnice.cz Hlavní navigace

 Frekr - evidence docházky 1.11.2

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo 3 ×
Zdarma

Sdílet

Do 5 zaměstnanců je služba zdarma. Začít můžete hned registrací na http://frekr.me/.

Jednoduchá a efektivní evidence docházky i práce na cestách. Náhrada za klasické zastaralé a drahé docházkové systémy. Vše probíhá v cloudu, potřebujete jen mobilní telefon/tablet a NFC nebo QR kód.

Sledovat můžete příchody a odchody zaměstnanců na pracovišti, vzdáleně i pracovníky v terénu, účast na školeních či schůzkách a další. Vše vidíte v reálném čase odkudkoliv přes webový prohlížeč. Statistiky můžete exportovat do jiných systémů.

Jak to funguje?

Používání je jednoduché a uživatelsky přívětivé jak pro zaměstnance, tak administrátory. Stačí mít pouze mobilní telefon nebo tablet s fotoaparátem a/nebo NFC. Na pracoviště umístíte tablet či mobilní telefon s aplikací Frekr, toto zařízení bude fungovat jako přístupový terminál. Každý pracovník se při příchodu bude evidovat pomocí načtením QR kódu, nebo přístupového NFC tagu/karty, kterou můžete použít vlastní (ISIC, OpenCard,..), nebo Vám NFC tag dodáme. Svoji aktivitu pracovník může kontrolovat ve webovém rozhraní.

Pro vzdálené monitorování si musí pracovník stáhnout aplikaci Frekr do svého mobilního telefonu či tabletu a po spárování s jeho účtem bude hlásit svoji aktivitu mimo kancelář. Pro ověření může aplikace zaznamenávat pracovníkovu pozici pomocí GPS. Aplikace umožňuje i jednoduché zadávání úkolů podřízeným. Ke každému úkolu je nově možné zadávat libovolný počet časových událostí včetně komentářů a sledovat tak čas strávený na jednotlivých úkolech. Administrátor či manažer má ve svém webovém rozhraní přehled o příchodu a odchodu pracovníků, počtu odpracovaných hodin, času stráveném na úkolech a další důležité statistiky. Data lze exportovat například pro účetní oddělení k vytvoření mzdových výkazů.

Více na http://frekr.me/.
Zobrazit více

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo
3 ×

TIP: Stahují se vám programy pomalu? Změřte si rychlost svého internetového připojení.