Futuristické metro Euro vlak proměnit válku robotů - Slunečnice.cz Hlavní navigace

 Futuristické metro Euro vlak proměnit válku robotů 1.0

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo 0 ×
Zdarma

Sdílet

Zastavte se, jak začala transformační válka robotů! Vychutnejte si futuristickou transformaci vlaků v nejlepším případě s tímto simulátorem metra pro letecký robot. Použijte nádherné zbraně z ocelových robotů a vzrušení na bojišti s nějakou akcí létajícího robota. Budete muset hrát futuristickou robotovou bitvu a X robotům Autobots dříve, tentokrát zažít nejkrutější války městských robotů, kde se stroj nepřátelských robotů snaží zastavit americký vojenský robot, aby dodal náklad. Váš robot X může projít robotovou transformací monstrum v hodině, kdy potřebujete a létající robot leteckého vlaku. Bojujte s soupeřovými autobotkami pomocí zbraní a taktiky z ocelových robotů a předvedete futuristickou akci transformace vlaků s futuristickým mechanismem transformace automobilů v nejhroznější transformační robotové válce. Zničte nepřátele v leteckých robotových válkách, které se vznášejí nad panorama města, s realistickou grafikou, jakou jste kdy předtím zažili v jiných hře Robot nebo v hrách Robot transformátor.

Gamerz vám přinesl to nejlepší z robotových vlakových her, kde musíte umístit poslání amerického armádního vlakového robota, aby bezpečně vzal náklad, a to tak, že budete bojovat proti všem problémům, které přicházejí po cestě. Výzvy jsou mnohem nebezpečnější než jakékoli jiné nabídky robotových transformátorů. Připravte se na zážitek s adrenalinovým spěchem, zatímco hrajete to nejlepší z bojových zápasů, kde se setkáte s transformačními akcemi robotů robotů robota, kteří se dostanou k ztroskotání zlých létajících robotů.

Nenechte si ujít zřetelnou hru robotů, která je mnohem lákavější a působivější než jiné transformační hry, které jste položili na své ruce. Chcete-li hrát boje bojovat hry s ozbrojeným ocelovým robotem a rockovou futuristickou robotní bitvu, stáhněte si tento simulátor hry X robot euro metro nyní!


Vlastnosti futuristické metro euro vlak transformace válka robot:

• Nejlepší z robotických transformačních her.
• Vojenský vlak v USA, aby zajistil dodávku nákladu.
• Vzrušující a plynulá transformace robotu.
• Válka městských robotů s nejlepší grafikou.
• Vzrušující zvuky transformační války robotů.
• 3D ocelové roboty a letecké vlaky s realistickými kontrolami.
• Transformujte vlak Robot a dobrodružství.
Zobrazit více

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo
0 ×

TIP: Stahují se vám programy pomalu? Změřte si rychlost svého internetového připojení.