Generátor diskuzního WEBU, BLOGU - ihned zdarma ke stažení - Slunečnice.cz

Generátor diskuzního WEBU, BLOGU 1.22

Aktualizace programu 28. 11. 2008 Antivirová kontrola 2. 5. 2017 5:45

3

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo
869 ×

Program pravděpodobně spustíte na tomto počítači

chci si vybrat jiné parametry

Sdílet program

Generátor DISKUSNÍHO WEBU, BLOGU - Redakční systém aplikace.

Generátor diskuzního WEBU, BLOGU:

Aplikace na Vašem PC připojeném k netu je přes FTP namířena na Vaše hostingové stránky (např. zdarma na www.ic.cz) a generuje kompletní prostředí vašeho diskusního serveru či blogu. Pokud jde o diskusní server, lze nastavit automatický cyklus cca po 1-9 minutách, kdy aplikace běží kdekoliv na pozadí a kontroluje zda někdo na cokoliv na stránkách reagoval, přečte data ze schránky a na jejich základě vygeneruje změněné prostředí a rozdíly uloží na net.

Pokud jde o Blog, pak stačí např. jednou denně spustit aplikaci na vašem PC a vše se aktualizuje včetně diskusních příspěvků a vámi vložených diskusí, zpovědí či čehokoliv jiného.

Design a vzhled všech stránek včetně grafiky i obrázků, tlačítek, smajlů, zkrátka úplně vše lze změnit a vytvořit graficky úplně jiné stránky (je to pouze na schopnostech uživatele), které program z polotovarů htm uložených ve složce Mustr vygeneruje tím, že do nich doplní texty a rozkopíruje je a přesune na web. Tedy program je pouze nástroj k tomu, aby to fungovalo (odzkoušeno cca půl roku v provozu jako diskusní server s cca tisícovkou diskusí a bez problémů).

Administrátor může dělat všechny operace z libovolného místa přes web prostřednictvím příkazů, zpětné editace příspěvků, mazání, vracení, zakazování IP, odemykání IP - do administrátorského rozhranní se přistupuje přes indexa.htm a jsou k dispozici rozšířené funkce viz návod.

Výhody :
--------

* Velmi malá zranitelnost webu - všechna data jsou na vašem PC a lze je kdykoliv opakovaně zgenerovat komplet na web při libovolném napadení.

* Lze vkládat do diskusí odkazy na YOUTUBE přímo zadáním ****YOUTUBEkodkodkod do prvního řádku textu založené diskuse a podělit se tak se všemi o oblíbený film, videoklip apod. (viz www.zpovedka.cz)

* Každé IP se přiřazuje pořadové číslo, které se ukazuje vpravo vedle příspěvku v diskusi.

* Přihlásit se ze stejné IP stačí u registrovaných návštěvníků jednou denně (jméno a heslo) a pak se již nevyplňuje ani jméno ani heslo jen se vkládají příspěvky a vše systém doplní sám. Neregistrovaní musí Nick zadat (bez hesla), případně se doplní automaticky nick Anonym.

* Přenos je nastaven tak, aby nezabrzdil jiné aplikace využívající net a tedy aby mohl být systém provozován např. při běžném provozu z jakékoliv kanceláře.

* Neomezená možnost změny grafiky stránek dle invence uživatele. Aplikace mění pouze obsah a generuje stránky dle vzorů, které jsou ve složce Mustr.

* Lze nastavit ve složce Data v souboru slova.txt kořeny slov, vulgarit nebo jiných řetězců, které pokud je příspěvek obsahuje, tak aplikace celý příspěvek vyhodí do koše. Vždy na jeden řádek se píše jeden kořen slova. I pokud je mezi písmeny v příspěvku mezera, čárka, hvězdička a další "oblíbené" znaky, změny velikosti písma, program slovo pozná a příspěvek odstraní.

* Možnost nastavit spínačem schvalování příspěvků obsluhou u pc přímo při běhu aplikace (vhodné pro blog nikoliv diskusní server vzhledem k množství příspěvků)

* Přes adminské rozhranní prohlížeče odkudkoliv si může admin označovat přečtené příspěvky a ukazují se mu v diskusích barevně odlišené jen ty příspěvky které nečetl a zobrazují se mu jen ty diskuse, kde došlo ke změně. (tedy nemusí číst vše a hledat co se změnilo).

* Diskuse lze bodovat podle kvality (bod+ a bod- v záhlaví)


Návod k použití :
-----------------

(u prvotního nastavení se předpokládá znalost IT a základní práce se soubory a FTP)

Stažený soubor zpovedka.zip rozbalíme a umístíme do libovolného adresáře. Ikonu z plochy namíříme na Zpovedka.exe. Spustíme zpovedka.exe.

Tlačítkem vpravo nahoře "FTP Nastav" vstoupíme do "FTP nastavení" a zadáme potřebné údaje a hesla pro přístup k FTP vašeho hostingu. Zda je vše zadáno správně ověříme klikem na TEST FTP. Pokud program nahlásí, že testovací soubor byl uložen a přečten, pak je aplikace napojena na váš web.

Prostřednictvím např. Total Commanderu (Ctrl+F) přesuneme přes FTP kompletně všechny soubory ze složky MUSTR/WWW do vašeho webového prostoru na který jsme předtím namířili FTP v aplikaci.

Poté opět prostřednictvím Total commanderu najedeme na soubory "ilogo.jpg" a "jlogo.jpg" a označíme je červeně (insert) a v Total commanderu vlevo nahoře zvolíme "Soubory" - "Změna atributů" - a zaškrtneme úplně všechny spínače a potvrdíme OK.

Tím jsme defacto zprovoznili stránky.

Teď již pouze ve webovém prohlížeči v umístění, kam jsme přesunuli celé prostředí napíšeme tuto cestu a za ni lomítko a vloztext.php (např www.diskusak.ic.cz/vloztext.php) a objeví se nám rozhranní k vložení prvního textu či zpovědi nebo příspěvku do vašeho Blogu.

Do kolonek v prohlížeči vyplníme Nick a Heslo (a vpravo M nebo Z zda jsme muž či žena), nadpis příspěvku a libovolný text příspěvku. Vše pak potvrdíme "Odeslat".

Poté v aplikaci Zpovědka.exe spuštěné na našem PC klikneme na "FTP cykl" nahoře uprostřed a zgenerují se kompletně stránky a uloží na web a zároveň se do systému zavede první uživatel a jeho statistiky.

Nyní se již po klinutí na vaše stránky v prohlížeči (například www.diskusak.ic.cz pokud byste si zalozili doménu druhého řádu diskusak) objeví celý diskusní server či blog do kterého mohou další uživatelé obvyklým způsobem vkládat příspěvky či diskutovat.


Abyste měli administrátorská práva, tak je nutné si například v notepadu otevřít soubor Uzivatele.zzz ve složce DATA a na prvním řádku bude vaše IP a přihlašovací jméno, heslo a pak dlouhé číslo. Abyste se stali pro systém adminem s maximálními právy, tak je nutné tento soubor změnit a na 59 pozici v tomto řádku vložit písmeno "A" jako admin a pak posunout číslo vpravo klávesou Delete o jednu zpět, aby zůstaly pozice na řádku stejné. obdobným způsbem přidělíte či odejmete adminská práva komukoliv. Po uložení změny je vhodné smazat záloží kopii soubor Uzivatele.zzzz (má o jedno "z" na konci více) nebo v něm provést tu samou změnu.

Administrátor pak může využívat funkce, kdy kliknutím na smazat v adminském rozhranní /indexa.htm (např www.diskusak.ic.cz/indexa.htm) odstraní libovlný text kohokoliv či příspěvek do diskuse. Kliknutím na nápis počet bodů v diskusi tuto diskusi označuje jako komplet přečtenou a při příštím zgenerování mu zmizí v seznamu a až do ní někdo něco napíše, tak se v seznamu po zgenerování opět objeví, ale bude v ní zvýrazněn pouze nový příspěvek a po přečtení opět klikne na text např. "0 bodů" uprostřed pod textem diskuse a systém si ji označí opět jako přečtenou (je třeba brát v úvahu, že ke změnám na webu dochází vždy po následném zgenerování a přesunutí změn a v prohlížeči je třeba dát refresh - automatický refresh přehledu příspěvků na webu je nastaven na 4 minuty).

Většině uživatelů stačí používat systém jako blog či jednoduché diskusní centrum s tím, že si upraví soubory uložené ve složce MUSTR ze kterých se generuje celé prostředí (je tam vždy zvlášť hlavička, patička a opakující se část těla stránky, ze kterých program podle algoritmu sestavuje celý diskuní server a využívá k tomu sekvence, které z těchto souborů nesmí být odstraněny).

Přejeme příjemnou zábavu a budeme rádi, pokud si program oblíbíte a ať již původní nebo změněné prostředí použijete pro prezentaci svých myšlenek a provoz diskusních serverů. Jde o stavebnici a fantazii se meze nekladou. A co je hlavní. Tento systém funguje na první pokus :)

Zobrazit více

zdarma Změřit rychlost stahování

Změřte si jakou rychlostí můžete stahovat soubory do svého počítače nebo nahrávat soubory na internet

Změřit rychlost

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo
869 ×