Gladiator Heroes - Slunečnice.cz

 Gladiator Heroes 2.1.0

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo 2 ×
Zdarma

Sdílet

Vychutnat nádherný gladiátorské souboje s původními bojové mechaniky v této úžasné nové strategické hře.

Se svým prvním zápasu, budete budovat svou mocnou říši, ve které budete muset nejen bojovat o slávu, ale budete mít také vytvářet, spravovat a chránit své město před útoky z on-line hry pro více hráčů, zatímco dobývání nových teritorií a zajištění své místo v Historie dobývat území a později, aby mohl ovládnout celý svět.

V Gladiator hrdinů, nejen že je vaše strategie a řízení zdrojů důležité, budete také muset prokázat své hrdiny dovednosti, pokud jde o vyvíjející se hrdiny, aby se jim nejobávanějším v aréně. Design, vlak, bitva a vybavit své protivníky jim pak vede k smrtící války, v nichž se mohou zobrazovat své nově nabyté schopnosti a zbraně. Blood and Glory!

Stavět gladiátorské akademie, zbrojnice, ošetřovnách, vládní budovy a písky, zatímco odblokování různorodou mapu s džungle, pouště, hory a sopky. To, co děláte v životě má svůj odraz ve věčnosti, dostat se tam a bránit svou říši v Gladiator Heroes. V této vzrušující turn-based strategie hry budete muset tolik bojovat v aréně, jak učinit rozhodnutí velkého císaře.

GAME VLASTNOSTI:
- HRA Play s kamarády, bojovat proti jiným hráčům a soutěžit v žebříčku. Objevovat nové rozdělení a funkci automatického bojové.
- Ovládání výstavbu a růst svých měst.
- Boj v různých působivých nastavení celé říši, od dusí pouště na zasněžené tundře.
- Evolve své zbraně, ze dřeva damaškové oceli procházející železa a zlaté zbraně
- Dej neporazitelný gladiátorů strategicky porazit své nepřátele
- Přizpůsobte a trénovat své protivníky později vidět, jak se stát nezkrotný zabijáci
- Získejte zkušenostní body a volné pokladny, když vyhrajete zápas

Zvolit pět typů gladiátora v boji:

The Gladiator Sword a Shield: Útoky nepřátel zbraň jednou rukou a pak stojí pevně ve své pozici, stisknutím nepřítele a blokuje jejich útoky se svým štítem. Gladiátor meče a štítu je houževnatý bojovník, všichni-terén, který se přizpůsobí všem situacím.

Gladiator z obouruční zbraň. Velký muž, který se svou silou rozdrtí své nepřátele s jeho obouruční zbraně, zabíjení někdo uvězněn v dosahu svého útoku. Je to pomalé, ale nepružný, to se blíží agresory agresivně a nikdy se odvrací. To gladiátora dělá obrovské škody a má největší zdravotní schopnost hry. Je gladiátor vzít v úvahu, který bude provádět z velkých železných mečů až nadrozměrných os.

Dvojitý zbraně gladiátor: jedná se o agilní bojovník, který se řítí do boje způsobit značné škody před spaním včas na bezpečné místo, aby se zabránilo protiútoky. Jeho jedinečná schopnost k útoku nepřátel na zádech způsobuje velké škody buď pomocí kladiva nebo impozantní kladivo to jeden z typů gladiátorů nejvíce zohledněny ve hře dělá. S dovednostmi, které zvyšují zranění a přežití, Double zbraně Gladiator je zničující silou, pokud ji trénovat za to.

Mazaný kopí gladiátora. Je jediná, která napadá bezpečně z dálky se svým kopím a poté umístěna na bezpečném místě. Vybavena pevným brnění a dovedností, které mu umožní škodit celé aréně, kopí gladiátor je velmi chytrý překonat méně univerzální nepřátelské gladiátorů.

Gladiator Heroes je zdarma strategická hra, ale budete mít možnost koupit některé položky ve hře o skutečné peníze. Pokud nechcete používat tuto funkci, prosím zakázat nákupy v aplikacích v konfiguraci vašeho mobilního zařízení.
Zobrazit více

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo
2 ×

TIP: Stahují se vám programy pomalu? Změřte si rychlost svého internetového připojení.